Vybavte svůj masérský salon hygienickými pomůckami, pro zajištění optimální hygieny

Jakými hygienickými pomůckami vybavit masérský salon, aby byla zajištěna optimální hygiena? Zvolte papírové podložky na lůžko a jednorázové papírové ručníky Papernet.

Pro udržení hygieny je potřeba použít vhodné hygienické pomůcky

Masáže jsou příjemným odreagováním a účinným prostředkem při léčbě nejrůznějších zdravotních komplikací. Kvalita masáží se samozřejmě odvíjí od schopností maséra, který umí ulevit od bolestí a zajistit příjemné uvolnění nejen těla, ale také mysli.

Příjemné uvolnění klienta však závisí i na dalších aspektech, jako je příjemné prostředí a pocit bezpečí. To se odvíjí od hezky navrženého interiéru a vysoké úrovně hygieny. Krásně voňavé a hygienicky čisté prostředí je klíčový faktor k tomu, aby se u vás klienti cítili od první chvíle dobře. Zároveň je zajištění odpovídající úrovně hygieny důležité pro ochranu zdraví zaměstnanců i klientů.

Vysoká úroveň hygieny začíná u čistých rukou

Aby byla zajištěna opravdu vysoká úroveň hygieny, je třeba věnovat zvláštní pozornost mytí a osušení rukou. Po důkladném umytí rukou je třeba použít vhodné výrobky pro osušení pokožky. Majitelé masérských salonů se často rozhodují mezi látkovými ručníky nebo papírovými ručníky.

Ručníky papírové skládané Papernet jsou ideální volbou pro zachování vysoké úrovně hygieny. V nabídce jsou k dostání v několika provedeních. Základem jsou jednovrstvé papírové ručníky, vyrobené z recyklované suroviny. Kvalitnější dvouvrstvé bílé papírové ručníky vyrobené z celulózy garantují vysokou savost a menší spotřebu materiálu na jedno utření rukou. Ručníky složené inovativním způsobem do tvaru Z umožňují snadnější vytahování ze zásobníku.

Hygienické podložky na masérské lůžko

Nezbytným doplňkem masérského lůžka je kvalitní hygienická papírová podložka na lůžko. Jde o jednorázové papírové podložky, vyrobené z dvouvrstvé celulózy, které vynikají svou savostí, pevností a příjemným měkkým provedením. Materiál je dermatologicky testovaný a je neutrální ke sliznicím a pokožce.

Použitím této hygienické podložky ochráníte masérské lůžko před bakteriemi, viry a masážními oleji

a klientovi dopřejete pocit hygienického bezpečí. A protože je každá role perforovaná, vždy si oddělíte pouze tolik množství materiálu, který potřebujete. Každá role je hygienicky balená zvlášť.