Kancelářské židle a křesla

Kancelářské židle a křesla jsou speciálně navržené pro sedavé zaměstnání, výhodně spojují praktičnost, všestrannost a estetický vzhled! Tyto židle jsou nejlepší volbou, když pracujete uvnitř 8 hodin denně.

Správně zvolená židle vám umožní udržet si zdravá záda a neunavit se až do konce dne.

Kancelářské židle a křesla všeho druhu – superkancl.cz!

Existují tři typy kancelářských židlí a křesel:

• Pro manažery – vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů: pravá kůže, semiš, dřevo a kov. Vykonávají několik funkcí: fixují určitou polohu židle, tiše zvedají a spouští, mají houpací mechanismus. Křesla v této kategorii patří do prémiové třídy.

• Pro personál – nejoblíbenější kancelářské židle. Čalounění z pravé nebo umělé kůže, syntetický materiál vysoké pevnosti. Rám je kovový nebo plastový. Mechanismus zvedání a spouštění je jednoduchý a praktický. Některé modely mají kolečka pro pohyb po kanceláři.

• Pro návštěvníky – nejjednodušší verze sedadel. Vyrobené z plastu nebo kovu, takže jsou levné. Nejsou určeny k dlouhodobému používání, protože design je krátkodobý a není určen k trvalému sezení.

Kromě těchto typů lze křesla a židle rozlišit tvarem, materiálem, výplní sedáku a opěradla, jakož i designem. Čalounění křesel je vyrobeno z materiálů, které jsou dobře větrané a nepodporují rozvoj bakterií. Zaměstnanec nebo klient se tedy při sezení na židli nepotí.

Křesla a židle do kanceláře jsou přizpůsobeny lidským parametrům. Jsou vybaveny loketními opěrkami, opěrkami hlavy, kolečky pro pohyb v interiéru. Nastavovací záda umožňují zvolit optimální polohu tak, aby záda nebolela z neustálého sezení. Křesla umožňují měnit hloubku sedáku a fixovat konstrukci ve správné poloze, tím pádem si je nemusíte pokaždé přizpůsobovat.

Anatomicky tvarovaná záda podporují páteř a zabraňuje bolestem zad a šíje. Některé modely mají bederní válec. Přední část židle je zaoblená, což podporuje správnou cirkulaci krve v nohou a houpací mechanismus současně vychyluje opěradlo a sedátko, aby si zaměstnanec mohl uprostřed pracovního dne odpočinout.

Pro kancelářskou práci není rozumné vybírat obyčejné židle. Nejsou určeny k trvalému sezení. Pokud židle není pohodlná, automaticky to ovlivní práci zaměstnance, proto si vyberte správné možnosti – pohodlné, moderní a levné!