Kde hledat inspiraci pro krásný interiér?

Pokud patříte k lidem, kteří minimálně jednou do měsíce přemění svůj byt k nepoznání, přestěhují nábytek, vymění květiny či změní barvu zdí, pak možná občas narážíte na problém, že nemáte tu správnou inspiraci. My se dnes pokusíme najít několik zdrojů, kde jí hledat.

V okolí

Možná to bude znít divně, ale skutečně mnoho inspirace můžete načerpat u svých známých. Rovnou se jich můžete zeptat, jak dosáhli jakého efektu, co k tomu použili, nebo kde onu věc sehnali. Jedná se o nejlepší způsob, protože se ocitáte přímo v místě dění a můžete tak prostor co nejlépe natáhnout vcítit se do něj.

Časopisy

Je pravdou, že po známých ale zas tak často nechodíme a proto je dobré mít pravidelný přístup k inspiracím i někde jinde. Ideálním řešením jsou specializované časopisy, které píší o designu, interiérech i exteriérech a přinášejí celou řadu rad a návodů, jak si vybudovat svůj vysněný interiér ve kterém vám bude dobře.

Internet

Internet je asi tím nejlepším a nejrychlejším způsobem. Nejen že zde najdete obrovské množství zdrojů odkud čerpat, ale zároveň je vše zadarmo. Čerpat můžete například ze sociálních sítí, kdy na Instagramu najdete celou řadu stránek, které přidávají pouze fotky těch nejkrásnějších a nejpovedenějších interiéru. Pak tu máme celou řadu webů, které na toto téma zaměřují a také vám přinášejí nové tipy no a v neposlední řadě je tu staré dobré vyhledávání v obrázcích na Googlu, který vám vyhledá úplně vše. Tak hodně štěstí v hledání a čerpání inspirace.