Konečně účinná ochrana proti holubům

Sháníte někoho, kdo vám ve velké výšce umyje okna? Nebo vyčistí a natře okapy? Či se potřebujete jednou provždy zbavit holubů? V tom případě se svěřte do rukou specialistů na výškové práce.

Pro firmy i soukromníky

Není zapotřebí riskovat své zdraví, když můžete nebezpečnou práci přenechat na odbornících. Máte-li firmu nebo vlastníte rodinný dům, u kterého potřebujete natřít střechu, realizovat ochranu proti holubům nebo pokácet stromy, doporučujeme obrátit se na odborníky na výškové práce.

Právě ochrana proti holubům je v posledních letech velmi žádanou službou. K tomuto účelu se nejčastěji využívá hrotový systém, který slouží jako represivní i preventivní opatření. Hroty navíc nijak nenarušují estetický vzhled budov. Systém je diskrétní, a to díky průhlednému pásku a tenkým nerezovým hrotům. Stejně tak lze použít síťovou ochranu, která funguje jako 100% ochrana lodžií, balkónů, světlíků i ochozů.

Specialisté na výškové práce vám taktéž pomohou s odstraněním sněhu a ledu, čištěním a dezinfekcí studny či opravou dilatačních spár. Potřebujete namontovat outdoorovou reklamu, třeba na velkoplošný billboard? Ani to není žádný problém.

Rizikové kácení stromů

Spolehněte se na firmu Hardy MT, která pro vás zajistí všechny možné výškové práce. Například máte-li na svém pozemku stromy, které byste rádi nechali pokácet, poradí vám se vším, co se arboristiky týká. Zaměřuje se nejen na údržbu dřevin, ale i kácením vzrostlých stromů v hustých zástavbách, v blízkosti elektrického vedení nebo rodinných objektů.

Konzultace zdarma

Hardy MT taktéž poskytuje konzultace zdarma. Funguje již od roku 1998 a spolupracuje jen se skutečnými odborníky a také specialisty s osvědčením na provádění výškových prací. Rovněž disponují vysokou profesní zkušeností a zručností v oboru stavebnictví, pokrývačských a izolatérských prací.

Napište e-mail nebo zavolejte do firmy ještě dnes a nechte si zodpovědět otázky, na které chcete znát odpověď. Sháníte-li odborníky na výškové práce, Praha nabízí spousty  možností, na koho se obrátit, ale vždy je lepší vsadit na osvědčenou firmu s dlouholetou působností a mnoha spokojenými zákazníky.