Krátkodobý pronájem: zvyšte jeho prostřednictvím svůj příjem

Vlastníte nemovitost, v níž nebydlíte, a přemýšlíte, co s ní? Otázka je stále otevřená a nezodpovězená, protože kromě pronájmu třetí osobě vás nic nenapadá. Bydlet moderně znamená mimo jiné také využívat všech možností, které se k bydlení nabízejí. Zkuste jít s dobou a svoji volnou nemovitost poskytněte ke krátkodobému pronájmu.

Pokud máte dojem, že správa krátkodobého pronájmu je poměrně složitou záležitostí, na niž nemáte vůbec čas, pak jste se pravděpodobně ještě nikdy nesetkali se službou, jež to nejdůležitější udělá za vás – získá pro vás zájemce o pronájem vaší nemovitosti. A nejen to. Vy se prakticky nebudete muset o nic starat, protože jak je všeobecně známé, s krátkodobým pronájmem je spojená řada nutných činností, jež jsou nezbytné pro spokojenost hostů.

Co je to krátkodobý pronájem?

Vaše nemovitost může sloužit něco jako hotel pro zákazníky, kteří ji chtějí využít například pro víkendový pobyt. Vhodné je to zvláště u těch domů a bytů, které se nacházejí v atraktivních lokalitách, jež nabízejí dostatek možností ke kulturnímu či sportovnímu vyžití. Získávat pravidelné platící nájemce se může zdát docela nesnadným úkolem, spojeným s řadou nepopulárních úkonů, na které možná při svém zaměstnání nemáte čas. Co kdyby to však někdo udělal za vás? Tato služba skutečně existuje a využívá ji stále čím dál tím více pronajímatelů nemovitostí.

Svěřte pronájem svojí nemovitosti do rukou zkušených expertů

Starat se o všechno při zaměstnání, co je s krátkodobým pronájmem bytu nebo domu spojené, je opravdu hodně náročné. Přitom existují specializované služby, které to budou dělat za vás. Kalkulačka správy Airbnb vám ukáže, jaký zisk z toho můžete mít vedle toho, že se tito experti o všechno potřebné postarají. Vaši nemovitost pronajmou, osobně přivítají hosty a předají jim klíče, přičemž se po celou dobu pobytu o vaše hosty budou starat, a to včetně úklidu nemovitosti a případných oprav.