Kusový koberec ještě nevyšel z módy!

Toužíte po okamžité proměně interiéru, která příliš nezatíží Vaši peněženku? Pořiďte si koberec! Kusové koberce všech tvarů a barev jsou skvělým doplňkem a postupně si opět získávají na popularitě. Popravdě se není čemu divit. Jsou totiž skvělým doplňkem interiéru, zahřejí místnost a zútulní všechny pokoje. Hodí se jak, do dětského pokojíčku, tak do obývacího pokoje, ložnice či pracovny. V chladných zimních večerech jsou příjemným společníkem při sledování televize, protože nemusíte mít chodidla na chladné dlažbě nebo plovoucí podlaze.

Hlavně hodně barev

Barvy už nemusí být pouze stěnách, ale také na bytových doplňcích. Pokud chcete být ještě o krok dál, vyhledávejte pastelové barvy, jsou totiž mnohem elegantnější a na pohled příjemnější. Takové koberce se hodí do místností, kde trávíte čas s rodinou a přáteli. Lze je použít také do venkovního prostoru, například na letní terasu. V několika průzkumech bylo zjištěno, že spousta lidí stále upřednostňuje barvu modrou. Modrá je dle psychologů barvou nekonfliktní a neutrální. Pozvednout tuto barvu můžete nějakým výraznějším vzorem. Obrovskou výhodou těchto koberců je, že se vyrábí snad ve všech možných barevných kombinacích či vzorech. Prakticky se tedy nemůže stát, že nenajdete vhodný koberec do ložnice.

Na míru!

Téměř v každé prodejně koberců Vám buď za menší poplatek, nebo zdarma upraví koberec podle Vašich přání. Pokud jste tedy hrdými majiteli nějakého staršího domu, můžete si tedy nechat upravit koberec přesně podle požadovaných rozměrů. V případě zájmu existuje možnost nechat si vyrobit koberec naprosto dle vlastního přání. Můžete zadat rozměr, materiál, barvu, hustotu vlákna či vzor. Samozřejmě se Vaše náročnost požadavků projeví na výsledné ceně. Výsledkem ale bude naprosto originální kousek, který nikde nekoupíte.