Letošní bytové trendy

Chcete mít i letos byt přesně v tom stylu, který odpovídá současným trendům? Pak jste tu správně. Pojďte se s námi vydat do hlubin aktuálního stylu.

Barevný maximalismus

Zapomeňte na nevýrazné či jemné barevné prvky ve vašem bytě. Nyní má barva své dominantní postavení. Syté a výrazné barvy, které mají výraz a do interiéru vnesou dramatické emoce, to je to co dominuje letošním stylům. Ideální je taková barva, která bude v dané místnosti velice výrazná a bude si říkat o pozornost.

Nábytkové uzemnění

Aby byl váš interiér skutečně plnohodnotný, je zapotřebí jej vybavit skutečně efektivním nábytkem, který bude vytvářet počet neskutečného komfortu a pohodlí. I proto je tu sedací nábytek z nejnovějších kolekcí, který se přibližuje zemi a tím vytváří pocit obrovského soukromí a pohodlí dané osobě. Navíc sezení velmi nízko země je netradičním zážitkem.

Detaily v podobě keramiky

Pokud nebudete mít ve svém interiéru alespoň jeden set keramických nádob korespondujících s celým vybavením interiéru, nemůžete o něm tvrdit, že je moderní. Vázičky a mističky v minimalistickém stylu neskutečně letí a proto by vám v interiéru určitě neměly chybět.

Kus života

I přesto, že se současné interiéry zdají být bez života, je zapotřebí hledat pořádně. Neměl by v nich totiž nikdy chybět kus života v podobě květiny, popřípadě kusu nábytku z masivního dřeva, který bude hrát v interiéru solitérní roli.