Masážní vany se vzduchovou masáží

Uvažujete o nákupu masážní vany a již jste pevně rozhodnuti pro vzduchovou nebo také air masáž? Pak máme pro vás tip na kvalitní masážní vany od české firmy Santech se systémem Relaxa 200, které promění vaši koupelnu na oázu odpočinku a klidu. 

V systému Relaxa 200 jsou masážní vany dostupné v různých rozměrech a tvarech. Vybere si tak i ten nejnáročnější uživatel.

Co systém Relaxa 200 obsahuje?

V ceně masážní vany nabízí firma Santech chromoterapii, relaxační masáž, elektronické ovládání, samonosný pozinkovaný rám s odhlučněním a mechanickou výpusť SILFRA včetně sifonu.

V každé vaně se systémem Relaxa 200 jsou umístěny na dně vany ploché kovové trysky, které vás při relaxování nebudou tlačit.

Během vzduchové masáže jsou bublinky vody předehřáté. Intenzitu bublinek můžete zvyšovat i snižovat podle vlastního uvážení pomocí ovládacího panelu.  Uvolňující vzduchovou masáž vám také zpříjemní barevné proměnlivé světlo v podobě chromoterapie. Každá barva má svůj význam a působí blahodárně na lidskou psychiku. Obě funkce určitě oceníte a budou zpříjemňovat váš život.

Relaxační trysky

Počet trysek na dně vany je odlišný u každého modelu masážní vany. Je to zejména kvůli rozměrům vany. Například u vany Linea XL 190 x 90 cm v systému Relaxa 200 je umístěno 12 AIR trysek. Tyto trysky jsou vyrobeny z pochromované mosazi a jednoduše se udržují, protože nemají krytku.

 Vysoušení vany

Po vypuštění vody z vany dojde za pár minut k automatickému vysoušení trysek pomocí předehřátého vzduchu, který dokonale vysuší vzduchovou lázeň. Pokud by vysoušení nebylo součástí vany, mohlo by docházet ke hnití a tvorbě plísní v masážním systému. Vana je po vysušení připravena k dalšímu použití.

Masážní vany lze od firmy Santech pořídit nejen v různých rozměrech a tvarech, ale i v odlišných masážních systémech. Kromě vzduchové masáže si můžete například zvolit hydromasáž, která vaše tělo promasíruje, nebo kombinovaný systém, pomocí kterého můžete využívat obě funkce najednou.