Maxim Vihorev úspěšně dokončil projekt Vojanka

Luxusní projekt Rezidence Vojanka, nacházející se v městské části Praha 5 – Košíře, který nabízel nádherné bydlení uvnitř elegantního viladomu s krásnou zahrádkou, 6 prostornými byty i s balkony a terasami a vlastním parkovacím areálem – byl úspěšně dokončen a zobchodován. Připojil se tak na seznam úspěšných projektů společnosti Vihorev, jejichž celková hodnota letos přesáhla již 700 000 000 CZK.

Kromě Vojanky společnost úspěšně dokončila také projekty Rezidence Strakonická, AVION apartments, Honest Prague Apartments, ale přesto nezahálí a již připravuje nové plány a vize. Do budoucna se značka chce dále zapojovat do investičních nemovitostí s významným výnosovým potenciálem pro své partnery.

http://rezidencestrakonicka.cz/wp-content/uploads/2018/10/panorama2.jpg

Kdo je Maxim Vihorev

Maxim Vihorev, český podnikatel s ukrajinsko-ruskými kořeny, který však žije v Praze skoro 20 let a má zde vystudované dvě významné vysoké školy (VŠE a Právnickou fakultu UK), je zakladatelem a CEO firmy VIHOREV.INVESTMENTS, SE. Kromě toho Mgr. Maxim Vihorev také založil fond VIHOREV.CAPITAL SICAV, a.s. Přečtěte si více na www.maximvihorev.cz nebo www.vihorev.com