Mikroplyš je výbornou volbou pro zimomřivce

Při převlékání postelí si jistě čas od času říkáte, zda by nebylo na čase poněkud obnovit vysloužilé lůžkoviny. Pátráte, bádáte a sepisujete pro a proti různých typů materiálů. Následující řádky našeho článku se vám ve stručnosti pokusí představit stále oblíbenější lůžkový materiál, jímž je příjemný mikroplyš. Ten se vyrábí ze stoprocentních polyesterových vláken se zvláštní úpravou zaručující měkkost a parádní vzhled.

Hřejivost především

Bezkonkurenčně nejtypičtější vlastností, jimiž se mikroplyšové povlečení pyšní, je vysoký stupeň hřejivosti. Jste-li věčným nočním zmrzlíkem, určitě vám povlečení mikroplyš doporučujeme. Uvidíte sami, že už se do ničeho jiného nebudete chtít nikdy zachumlat. Termoregulační vlastnosti na vysoké úrovni oceníte ale oceníte po celý rok.

Téměř nulové nároky na údržbu

Žehlení. Jestli je to pro vás činnost, kterou ve svém životě příliš nevyhledáváte a mezi ostatními domácími pracemi ji spíše odkládáte a upozaďujete, prostěradla mikroplyš u vás zvítězí na plné čáře. Díky speciální výrobní technologii mikroplyš rychle schne, aniž by zanechával žmolky a nežádoucí přehyby. Zkrátka je téměř ihned připraven k použití. Po vyprání ho stačí volně přehodit přes sušák a nechat doschnout.

Alergie nebudou mít šanci

Vzhledem k tomu, že je představovaný materiál absolutně syntetický a vytvořený z kraťoučkých chloupků, jsou prostěradla mikroplyš nanejvýš vhodná pro alergiky i silné astmatiky. Roztoči ani prachové částice nemají šanci se v nich usadit a v noci vás dráždit a rušit při spánku. Pokud se po všech uvedených výhodách bojíte, že vám mikroplyš zruinuje domácí rozpočet, nezoufejte. Dobré modely se dají sehnat za příznivou pořizovací cenu. Chcete-li nakupovat ještě levněji, zkuste vyhledat heslo povlečení mikroplyš akce nejlevnější.