Mobilní klimatizace vyčistí vzduch a zpříjemní den

Užitečným pomocníkem pro parné dny i chladné období je mobilní klimatizace. Využívá se v jakémkoliv prostředí, a tak se hodí do kanceláře, do domácností i velkých průmyslových hal. Mobilní klimatizace REMKO se vyznačují snadnou manipulací, jednoduchou obsluhou a více typologiemi v rozumných cenových relacích.

Volba ideální mobilní klimatizace do kanceláře

Pokud potřebujeme využít vlastnosti klimatizace, kdy nám přijatelné ovzduší vyrábí přístroj v místnosti, respektive ve více pokojích, musíme si vybrat správně. Mobilní klimatizace se dají jednoduše přemísťovat v interiéru podle potřeby, protože nejsou pevně zabudované. Taková mobilní klimatizace pracuje na bázi odvádění veškerého horkého vzduchu s pomocí hadice ven, kdy se kondenzát vypaří společně s horkým vzduchem při chlazení. Při výběru vyhovující, funkční mobilní klimatizace se nejprve zaměříme na jednodílné typy, jež se hodí právě do bytů, kanceláří a menších prostor. O dvoudílných, jež se pořizují do hal a velkých prostor, bude řeč později.

Do bytu a kanceláře vybíráme jednodílné mobilní klimatizace

Pokud si nejste jistí, jakou klimatizaci si koupit, můžete využít půjčovny společnosti REMKO a přístroj si vyzkoušet. Před konkrétním nákupem se hodí informace, jež deklarují vlastnosti jednodílné klimatizace. Přístroje jsou okamžitě provozuschopné, jsou opatřeny digitálním ukazatelem teploty a času a automatickou regulací výkonu podle požadované teploty. Klimatizace má možnost programování doby zapnutí a vypnutí. Automatický výparník zajišťuje odpařování kondenzátu, jejž není potřeba vylévat. Přístroj dále obsahuje vzduchový filtr i ukazatel provozních stavů. Všechny prodávané klimatizace do kanceláře a domácnosti jsou k dispozici v e-shopu Remko.cz.

Dvoudílné mobilní klimatizace do hal a na pracoviště

Pro svůj výkon se dvoudílné klimatizace pořizují do větších prostor, přijímacích hal, průmyslových provozů nebo pracovních dílen. I tyto mobilní klimatizace se vyznačují vysokým výkonem a efektivitou, které jsou srovnatelné s klimatizacemi nástěnnými. Počítejte však s vyššími pořizovacími náklady, jež jsou ovšem přímo úměrné požadavku čistého vzduchu v rozlehlejších prostorách.