Moderní a dostupné bydlení v Praze? Ano, Na Vackově!

Pro zájemce o koupi bytu v Praze máme dobrou zprávu, po letech takřka nulové bytové výstavby dochází ke změně. Ve velmi zajímavé oblasti horního Žižkova vstupuje do další fáze developerský projekt Na Vackově a k prodeji bude postupně celkem 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor v 5 objektech podél ulice Malešická.

Nová čtvrť Na Vackově

Další dobrou zprávou je, že se jedná o moderní koncept bydlení s budovami o maximální výšce 12 pater, které jsou zasazeny do oblasti s parky a zelení, současně v blízkosti centra Prahy. Tato nová etapa výstavby bytů v Praze 3 totiž navazuje na již dokončenou v ulicích Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově, čímž vzniká kompletně nová čtvrť, kterou z jedné strany obepíná zeleň, z druhé strany je otevřená směrem k revitalizované oblasti nákladového nádraží Žižkov.

Bydlení bez dojíždění

Mít byt v Praze na Žižkově má neskutečnou výhodu. Nemusíte dojíždět. Sice si můžete pořídit byt v blízkém okolí Prahy, ale dojížděním autem nebo vlakem do nebo z práce strávíte denně několik cenných hodin, které Na Vackově můžete využít ke sportování nebo k relaxaci v místní hospůdce, příp. návštěvou kina Aero. Cyklonadšence jistě nadchne cyklostezka na Kralupské dráze, naopak bezva zábava pro celou rodinu při hraní frisbee je v DiscGolfParku v parku Krejcárek a všichni milovníci procházek najdou své cestičky na Vítkově, v parku Židovské pece nebo Parukářka. Žižkov totiž patří mezi nejzelenější pražské čtvrtě.

Moderně řešené bydlení s vysokými standardy

To je i důvod, proč raději volit horní Žižkov než novostavbu za Prahou. Nadto je developerský projekt velmi moderně a minimalisticky řešený. Nejedná se o monolitickou a těžkopádnou výstavbu, jednotlivé bytové domy jsou pojaty vzdušně, prostor doplňují balkony a terasy. Vnitřní prostor je elegantně řešen s využitím veškerého interiéru a základní standardy jsou ve velmi vysoké kvalitě.