Moderní bydlení v pražské novostavbě

Prahu máte rádi i to její kouzlo historické části se všemi renesančními budovami, které jsou tolik obdivované tuzemskými i zahraničními turisty. Však je také každý den potkáváte v hojném počtu. Když jste nedávno přemýšleli o tom, kde byste chtěli žít, byla poměrně lákavá představa bydlení ve starém domě s klenbou. Jenže pak jste zahlédli pohledovou studii novostavby rezidence v Michli a ta vás dostala.

Michelské stráně s moderní novostavbou

Jako nejideálnější se vám zdá spojení velkoměsta s přírodou, když žijete v blízkosti všeho, čemu se říká občanská vybavenost, a za domem přitom máte bohatou zeleň. Mít nedaleko svého bydlení obchody, restaurace, lékaře, sportovní vyžití i zastávku MHD je velká výhoda. Neumíte si už představit, že byste za vším tímto museli dojíždět dlouhé kilometry. Proto jste si také zvolili prožít život v Praze, která toto všechno umí nabídnout. Moderní byty v Praze 4 jsou totiž toho důkazem.

Klidný život nedaleko ruchu velkoměsta

Svažitý terén michelských strání dokonale využili architekti k tomu, aby navrhli moderní bydlení v bytech se spoustou světla a prostoru. Komfortní obydlí s vlastní terasou zaujme každého, kdo chce žít v souladu s přírodou. Vždyť stačí vyjít ven na terasu a okolní zeleň je vám k hned dispozici. Navíc není problém si terasu kromě pohodlného venkovního posezení vyzdobit také květináči, ve kterých můžete pěstovat drobná balkonová rajčata. Přesně takto si život ve velkoměstě představujete.

Byty pro rodiny s dětmi i pro single

Ne nadarmo se nově stavěné rezidenci říká Hadovitá. Stejnojmenná ulice se totiž vine jako had. A může se stát vaším novým domovem. Osmipodlažní rezidence s byty Praha 4 kromě minimalistických jednopokojových bytů, které zaujmou hlavně ty, kteří žijí single, nabízí také prostorné čtyřpokojové byty pro rodiny s dětmi.