Moderní bydlení v pražské novostavbě

Prahu máte rádi i to její kouzlo historické části se všemi renesančními budovami, které jsou tolik obdivované tuzemskými i zahraničními turisty. Však je také každý den potkáváte v hojném počtu. Když jste nedávno přemýšleli o tom, kde byste chtěli žít, byla poměrně lákavá představa bydlení ve starém domě s klenbou. Jenže pak jste zahlédli pohledovou studii novostavby rezidence v Michli a ta vás dostala.

Michelské stráně s moderní novostavbou

Jako nejideálnější se vám zdá spojení velkoměsta s přírodou, když žijete v blízkosti všeho, čemu se říká občanská vybavenost, a za domem přitom máte bohatou zeleň. Mít nedaleko svého bydlení obchody, restaurace, lékaře, sportovní vyžití i zastávku MHD je velká výhoda. Neumíte si už představit, že byste za vším tímto museli dojíždět dlouhé kilometry. Proto jste si také zvolili prožít život v Praze, která toto všechno umí nabídnout. Moderní byty v Praze 4 jsou totiž toho důkazem.

Moderní bydlení v pražské novostavbě

Klidný život nedaleko ruchu velkoměsta

Svažitý terén michelských strání dokonale využili architekti k tomu, aby navrhli moderní bydlení v bytech se spoustou světla a prostoru. Komfortní obydlí s vlastní terasou zaujme každého, kdo chce žít v souladu s přírodou. Vždyť stačí vyjít ven na terasu a okolní zeleň je vám k hned dispozici. Navíc není problém si terasu kromě pohodlného venkovního posezení vyzdobit také květináči, ve kterých můžete pěstovat drobná balkonová rajčata. Přesně takto si život ve velkoměstě představujete.

Moderní bydlení v pražské novostavbě

Byty pro rodiny s dětmi i pro single

Ne nadarmo se nově stavěné rezidenci říká Hadovitá. Stejnojmenná ulice se totiž vine jako had. A může se stát vaším novým domovem. Osmipodlažní rezidence s byty Praha 4 kromě minimalistických jednopokojových bytů, které zaujmou hlavně ty, kteří žijí single, nabízí také prostorné čtyřpokojové byty pro rodiny s dětmi.