Moderní trendy doplňky

Sezóna 2018 je tu a s ní i nejnovější trendy co se domácího designu týče. Pojďme se podívat na několik typů, které jsou aktuálně in a rozhodně by neměli chybět i ve vaší domácnosti.

Kožešinky

Udělejte ze svého obýváku malou improvizovanou salaš. Kožešiny jsou zkrátka in. Samozřejmě nemusíte pořizovat ty z pravé, ale můžete se oddat trendu umělých kožešin, které imitují srst ovčí či medvědí. Přehoďte takovouto kožku přes židli či křeslo, nebo je dejte před gauč a uvidíte, že váš interiér bude rázem trendy.

Žlutá frčí

Jaká barva bude letos skutečně in? No přeci žlutá. Neznamená to však, že byste měli okamžitě přemalovat na žluto a koupit nový potah na gauč. Síla je v doplňcích. Kupte žlutý polštářek a doplňte jej o další polštář se složitějším vzorem, kde se však žlutá také objevuje. Kupte si žlutý ušák a na stůl dejte žlutě pastelovou lampičku.

Zlaté rámečky

Možná vám to zní hrozně, ale je to skutečně tak. Zlatý rámeček dokáže udělat velkou parádu, která se na stěně neskutečně vyjme a věřte tomu nebo ne, ale zlatý rámeček v kombinaci například s černým nepůsobí tak kýčovatě jak byste si mohli myslet. Nebojte se tedy experimentovat.

Nebojte se skandinávského stylu

Skandinávie neskutečně letí. Jednoduché a praktické tvary, linie, bílá v kombinaci se světlým dřevem a do toho šedivá. To jsou charakteristické znaky skandinávského stylu, který je velice praktický, vzdušný a hlavně moderní. Skandinávský styl nakoupíte velmi levně například ve známé Ikea, ale i v dalších velkých prodejnách nábytku.