Moderní trendy doplňky

Sezóna 2018 je tu a s ní i nejnovější trendy co se domácího designu týče. Pojďme se podívat na několik typů, které jsou aktuálně in a rozhodně by neměli chybět i ve vaší domácnosti.

Kožešinky

Moderní trendy doplňky

Udělejte ze svého obýváku malou improvizovanou salaš. Kožešiny jsou zkrátka in. Samozřejmě nemusíte pořizovat ty z pravé, ale můžete se oddat trendu umělých kožešin, které imitují srst ovčí či medvědí. Přehoďte takovouto kožku přes židli či křeslo, nebo je dejte před gauč a uvidíte, že váš interiér bude rázem trendy.

Žlutá frčí

Moderní trendy doplňky

Jaká barva bude letos skutečně in? No přeci žlutá. Neznamená to však, že byste měli okamžitě přemalovat na žluto a koupit nový potah na gauč. Síla je v doplňcích. Kupte žlutý polštářek a doplňte jej o další polštář se složitějším vzorem, kde se však žlutá také objevuje. Kupte si žlutý ušák a na stůl dejte žlutě pastelovou lampičku.

Zlaté rámečky

Moderní trendy doplňky

Možná vám to zní hrozně, ale je to skutečně tak. Zlatý rámeček dokáže udělat velkou parádu, která se na stěně neskutečně vyjme a věřte tomu nebo ne, ale zlatý rámeček v kombinaci například s černým nepůsobí tak kýčovatě jak byste si mohli myslet. Nebojte se tedy experimentovat.

Nebojte se skandinávského stylu

Moderní trendy doplňky

Skandinávie neskutečně letí. Jednoduché a praktické tvary, linie, bílá v kombinaci se světlým dřevem a do toho šedivá. To jsou charakteristické znaky skandinávského stylu, který je velice praktický, vzdušný a hlavně moderní. Skandinávský styl nakoupíte velmi levně například ve známé Ikea, ale i v dalších velkých prodejnách nábytku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup