Montované haly jsou možností, jak rychle získat prostory pro skladování

Získat rychlé skladovací prostory bez zbytečného papírování a s minimálními náklady, se zdá, jako tvrdý oříšek. To však není pravda. Montované haly jsou skvělým řešením, jak splnit všechny výše uvedené podmínky.

Textilni-haly nevyžadují za určitých podmínek betonové základy ani jiné pevné spojení se zemí. Lze je během velmi krátké doby postavit na rovné ploše. Nepotřebujete ani stavební povolení, jediné co je nutné, je stavební ohláška.

Během pár chvil máte skladovací prostory

Zní to jako pohádka, ale je tomu skutečně tak. Během pár chvil můžete mít kompletní skladovou halu, která nepotřebuje stavební povolení. Stačí jen říct, jaké parametry má mít textilni-hala a kde má stát. O vše ostatní se už postarají profesionálové, kteří vše postaví v předem stanoveném termínu.

Takto rychle postavené haly však neztrácí nic na své kvalitě a praktičnosti. Základ tvoří kvalitní konstrukce, která je složena s řemeslnou přesností. Díky tomu disponují haly dlouhou životností a nevyžadují nákladnou údržbu. Výhodou je také možnost jejich rozšíření, když už vám skladovací prostory nestačí. Jednoduše se na ni napojí další hala.

Montované haly splňují vysoké nároky

Haly jsou vybaveny obtížně hořlavým materiálem, který je odolný proti přírodním živlům a je možné zvolit barvu či jej nechat potisknout podle vašeho přání. U montovaných hal nechybí ani potřebné příslušenství. Jednoduše jej dovybavíte osvětlením, stěnovými žaluziemi nebo střešní turbínou, která odsává přebytečnou vlhkost. Skladované komodity tak zůstávají pěkně v suchu a v příjemném klima.

V případě, že hledáte rychle a spolehlivé řešení, které bude k dispozici během pár chvil, montované haly jsou to pravé řešení. Bez nutnosti stavebního povolení a to vše rychle s minimálními náklady.