Novostavby Praha 10 ihned k nastěhování

Bydlení v hlavní metropoli v sobě ukrývá velkou spoustu výhod. Toto historické velkoměsto přináší hodně pracovních příležitostí a zároveň poskytuje dostatek ploch a zařízení pro praktickou relaxaci a odpočinek. Místo, které vám zajistí služby všemožného charakteru a společně s tím dokáže nabídnout pestrý nádech přírody a zeleně.

Abyste se však dopracovali k uvedeným kombinacím, musíte vsadit na byty Malešice, respektive developerské projekty s promyšleným a velice lukrativním situováním. Jsou to obvykle poklidné rezidenční čtvrti, kde se budete schopni oprostit od ruchu velkoměsta.

Co přináší bydlení na Praze 10?

Rozhodnete-li se, že se vaší finální volbou stane tato městská část, pak vězte, že ochuzeni nebudete skutečně o nic. V relativně těsné blízkosti se vám dostane škol a školek, úřadů, restaurací, obchodních domů a menších supermarketů, včetně sportovních zařízení, restaurací, lékařů a služeb veřejného typu.

Typickým příkladem jsou novostavby Praha 10 nabývající nejrůznějších podob. Vždy v závislosti na tom, co od svého budoucího obydlí očekáváte. K oblíbeným developerským projektům patří následující.

  • Malý háj IV
  • Rezidence Prusická
  • Club Ocean
  • Champange House a jiné

Z hlediska pořizovacích nákladů máte šanci pořídit byty za opravdu příjemné ceny, navíc s vyšším standardem vybavení a zelení okolo.

Byty Praha 10 pro rozdílnou klientelu

Sháníte byt 1+kk nebo dáváte přednost prostornějšímu dispozičnímu uspořádání 4+kk se střešní terasou? Ať už jsou vaše požadavky jakéhokoliv ražení, vždy si přijdete na své. Moderní byty Praha 10 poskytují odlišnou podlahovou plochu a jejich součástí jsou obvykle parkovací stání v podzemních parech domů, sklepní kóje a mnohdy i uzavřené areály.

Stačí si pouze ujasnit vlastní požadavky a ten správný developerský projekt naleznete již velice rychle.