PREFA zve zájemce o moderní střechy do PVA EXPO Letňany zdarma

Kvalitní moderní bydlení je snem mnoha z nás. A takové, které vyhovuje všem našim požadavkům, si často musíme postavit sami. Někdy stačí částečně zrekonstruovat starší nemovitost. Pokud ale nechceme dělat vůbec žádné kompromisy, musíme obvykle přistoupit ke komplexní přestavbě nebo začít úplně od nuly na zelené louce. A stavbě střechy se nevyhneme.

Kvalitní střecha je jedním ze základních stavebních kamenů spokojeného bydlení

Volbu střešní krytiny se nevyplatí podceňovat. Právě střecha je totiž nejvíce namáhána deštěm a sněhem. Občas jí navíc uštědří nějakou tu ránu kroupy. A vítr ji také nešetří. Navíc je vystavena slunečním paprskům a velkým výkyvům teplot od silného mrazu až po tropická vedra. Na její stavbu je tedy žádoucí zvolit opravdu odolnou střešní krytinu. A s nabídkou se nejlépe seznámíme na veletrhu STŘECHY PRAHA 2020. Na něj je pro nás navíc nachystaná vstupenka zdarma od společnosti PREFA Aluminiumprodukte. A právě její stánek bychom v žádném případě neměli vynechat.

Kde a kdy můžeme navštívit stánek společnosti PREFA?

Veletrh STŘECHY PRAHA se koná od 6. do 8. 2. 2020 na rozlehlém výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech. PREFA Aluminiumprodukte bude mít svůj stánek s číslem 315 umístěn v hale 3. A návštěvy u něj rozhodně nebudeme litovat. Naskýtá se nám totiž jedinečná příležitost probrat výhody jednotlivých typů střešní krytiny a fasádních systémů přímo s těmi nejpovolanějšími.

Proč si vybrat právě střešní krytinu PREFA?

PREFA má více než sedm desítek let zkušeností s výrobou hliníkových tašek, které skvěle odolávají nejrůznějším povětrnostním vlivům. A její nabídka se postupně rozšířila i na šindele, panely a moderní střešní a fasádní systémy. Nechybí ani žlaby a montážní solární systémy. U PREFA tak můžeme pořídit kompletní materiál pro zastřešení moderního i historického objektu.