Rekonstrukce koupelny: Konečně v novém! Na co nezapomenout?

Také jste si již dlouho přáli, aby byla rekonstrukce koupelny přesně podle vašich představ? Nevyhovující sanita a obklady už konečně mají možnost ustoupit něčemu, co má smysl a styl. Na co ale nezapomenout, když se při rekonstrukci bytu zaměřujete právě na koupelnu?

Jednotná myšlenka

Možná jste se na tento krok těšili již dlouhou dobu. Konečně můžete tvořit vlastní prostor a rekonstrukce koupelny se stává možností, jak si splnit sen o nádherném bydlení. Nezapomeňte však, že se právě nyní stáváte bytovými designéry. Pokud můžete, vyhledejte odbornou pomoc a nechejte si vytvořit návrhy, které budou představovat jednotnou myšlenku celého konceptu místnosti. Nejen rozložení nábytku a sanity je důležité, ale také celkový styl vaší koupelny.

Na detailech záleží

Koupelna je místo, kde trávíme důležitou část dne. Právě v ranních hodinách je tato místnost často tím, co dělá náš den. Proto si tento vylaďte tak, aby vám jeho detaily dělaly radost. Pohlazení na duši představuje element dřeva. Dáváte přednost uměleckým dílům? Klidně si namalujte vlastní energetický obraz na plátno. Všechny detaily, které vás po ránu zahřejí na srdci, jsou srdečně vítány. Stále dodržujte, aby k sobě jednotlivé kousky tematicky a barevně ladily.

Zeleně není nikdy dost

Ještě před tím, než se dáte do návrhu koupelny, si vyčleňte místa, která se budou hodit pro květináče. Přejete si mít v koupelně skutečnou zelenou džungli? Nebo vám postačí skromné množství lesklolisté luxusní květiny zamiokulkas, která nevyžaduje příliš mnoho slunečního svitu? Zelené barvy není v koupelně nikdy dost. Proto již od samotného návrhu počítejte s prostorem pro uložení květináčů. Jejich umístění na zemi není z důvodu potřeby každodenní údržby zrovna nejideálnější.

Už víte, jak bude prostor vaší zrekonstruované koupelny vypadat? Na které prvky se těšíte nejvíce? Vytvořte si prostor, kde vám bude báječně.