ROTT – Masivní jídelní stoly pro vaši vysněnou kuchyň

Jídelní stůl je důležitým prvkem kuchyní a jídelen. Je to centrum setkávání, společných večeří a příjemných snídaní. Stmeluje rodiny i přátele a vytváří atmosféru domova.

Pokud chcete opravdu kvalitní jídelní stůl z masivu, který vydrží léta a bude vypadat skvěle, máme pro Vás tip.

MASIVNÍ JÍDELNÍ STŮL S PŘÍBĚHEM

Málokdo se může pyšnit opravdu rodinným stolem. Takovým, u kterého se rodina setkává, jaký se dědí po generace a i za několik desítek let bude stále atraktivní a jedinečný. Přesně takový umí vyrobit česká rodinná firma. Společnost Rott design tvoří doslova umělecká díla, která navíc splňují všechny praktické nároky klientů. Na českém trhu působí už více než 27 let a za tu dobu dokázala, že je špičkou ve světě kvalitního nábytku. Ví to i v zahraničí, kam Rott už přes 10 let vyváží své výrobky.

PŘÍRODA JE NEJLEPŠÍ DESIGNER

Kolekce WoodArt jen dokazuje, s jakou láskou a péčí se Rott ke dřevu chová. Zároveň je trefou do černého při výběru rodinného jídelního stolu. V současné době je totiž velice moderní přirozený vzhled, a proto společnost nechává téměř všechnu tvůrčí práci na samotné přírodě. Rott svým zpracováním vyzdvihuje výjimečné tvary a linie, které stromy za dlouhá léta vytvořily. Chcete jedinečnou desku jídelního stolu, kterou bude mít jen Vaše rodina? Suk na pravé straně nebo bouli na hraně stolu, která vytvoří unikátní detail Vašeho interiéru? Evropský dub letní nebo zimní, evropský ořešák a tmavší ořech ze severní Ameriky, mohou zdobit Vaši kuchyň nebo jídelnu. Stačí si vybrat, který strom bude Vaší srdcovou záležitostí.

MÁLO PROSTORU NENÍ PŘEKÁŽKOU

Brousíte si zuby na jeden masivní kousek do Vaší jídelny, ale hodnota na svinovacím metru Vám kazí všechnu radost? Nezoufejte. Rott design ví, jak pracovat s místem, a proto má v nabídce řadu menších a rozkládacích jídelních stolů. Na první pohled je nerozeznáte od klasického jídelního stolu. Rozkládací část je vždy důmyslně ukryta v jeho útrobách. Technicky je ale na tak vysoké úrovni, že ke stolu pro čtyři během několika málo minut posadíte i babičku, dědečka a vzdálené příbuzné.

Prožívejte společné rodinné chvíle u jednoho stolu. Stolu s příběhem. Stolu od Rott design.