Se směšovacím ventilem ARV ProClick se už nikdy nespálíte

Horká voda, nebo naopak příliš studená? Se směšovacím ventilem ARV ProClick se vám už nic takového nestane.

I vy si můžete užít precizní regulace a kvalitního směšování vody. Stačí jen vsadit na vhodného výrobce a dobrý směšovací ventil. V následujících řádcích vám jeden takový představíme.

Kvalitní směšovač

Jedná se o rotační směšovací ventil ARV ProClick. Ten je v kombinaci s unikátním servopohonem ARM ProClick naprosto dokonalým pomocníkem nejen v koupelně. Jeho vylepšený vnitřní design a unikátní konstrukce přináší maximální těsnost a mnohem lepší směšování vody. To je v kombinaci s jednoduchým ovládáním naprosto přesné.

Intuitivní ovládání zajistí komfortní ovládací kolečko. Směšovací ventily na něj sází především proto, že disponuje jasným indikátorem polohy. Díky tomu umožňuje snadno a přesně ovládat směšovací ventil v manuálním režimu. Oboustranná stupnice tase nabízí velice snadnou regulaci teploty vody předsně podle vašich požadavků. Navíc umožňuje instalaci ventilu v různých polohách, aniž byste přišli o potřebné informace.

Přesné směšování

Směšovač vody ARV ProClick spoléhá především především na svoji přehlednou konstrukci. Té vévodí především osmihranný tvar připojení ventilu, díky němuž můžete směšovací ventil jednoduše namontovat pomocí klíče. Kompaktní rozměry zase umožňují nainstalovat směšovací ventil téměř kamkoliv. I do menších a stísněných prostor.

Směsovací ventil ARV ProClick je zkrátka skvělým řešením pro každou domácnost. Zajistí přesné a kvalitní směšování, buďto automaticky nebo manuálně ovládané. Ale vždycky tak, abyste nad vším měli dokonalý přehled. Jestliže máte o některý z výše zmiňovaných výrobků zájem, neváhejte a navštivte stránku Proclick.Afriso.cz, kde najdete více informací.