Realizujte svůj sen o bydlení v dřevostavbě

Pokud máte nebo plánujete rodinu, zřejmě se ani vám nevyhnula myšlenka o příjemném životě v rodinném domě za městem. Dříve se většina takových myšlenek realizovala postavením zděného domu nebo zakoupením starší zástavby. Vám se ovšem nabízí populárnější a modernější řešení, jakým jsou dřevostavby.

Dřevostavby si možná pamatujete z amerických filmů jako jednoduché domy, které se staví v horké Kalifornii. Už je to dávno, co trend moderních dřevostaveb pronikl do celého světa. Stal se z něj trend i v České republice a také populární možnost, jak si zajistit ekologické a nízkonákladové bydlení.

Realizujte svůj sen o bydlení v dřevostavbě

Proč jsou dřevostavby tak žádané

Dřevostavba není dům postavený pouze ze dřeva, její moderní verze mají zejména dřevěnou kostru tvořenou pevnými KVH hranoly. Dále jsou tvořeny vysoce kvalitní izolací a vrstvami, které jí zajistí pevnost, odolnost a dokonalou izolaci tepla a hluku.

Realizujte svůj sen o bydlení v dřevostavbě

Dřevostavby jsou velmi moderní, vyrábějí se obvykle jako luxusní bungalovy i jako velké rodinné domy. Pro jejich postavení je potřeba oslovit specializovanou firmu HP DOMY s.r.o., která staví dřevostavby na klíč Olomouc, ale i v jakýchkoliv dalších lokalitách.

Mnoho lidí si spojí nízkou cenu s menší kvalitou, ale pravdou je, že dřevostavby v mnoha ohledech zděné domy dokonce překonávají. Kromě vysokých úspor za vytápění je zde fascinující celková doba výstavby. Dřevstavby jsou hotové do 3 měsíců, což je příjemná zpráva pro každého, kdo na nové bydlení pospíchá. Nabídnou mnohem více podlahové plochy, díky štíhlým obvodovým stěnám, a také vás překvapí svojí odolností. V dřevostavbách převládá příjemně nabitá atmosféra a pokud se vám nelíbí dřevěný vzhled, nemusíte mít obavy, na pohled byste od sebe dřevostavbu a klasický dům ani nerozeznali. Pokud vás zaujaly, můžete si je nechat postavit také.