Realizujte svůj sen o bydlení v dřevostavbě

Pokud máte nebo plánujete rodinu, zřejmě se ani vám nevyhnula myšlenka o příjemném životě v rodinném domě za městem. Dříve se většina takových myšlenek realizovala postavením zděného domu nebo zakoupením starší zástavby. Vám se ovšem nabízí populárnější a modernější řešení, jakým jsou dřevostavby.

Dřevostavby si možná pamatujete z amerických filmů jako jednoduché domy, které se staví v horké Kalifornii. Už je to dávno, co trend moderních dřevostaveb pronikl do celého světa. Stal se z něj trend i v České republice a také populární možnost, jak si zajistit ekologické a nízkonákladové bydlení.

main (5)

Proč jsou dřevostavby tak žádané

Dřevostavba není dům postavený pouze ze dřeva, její moderní verze mají zejména dřevěnou kostru tvořenou pevnými KVH hranoly. Dále jsou tvořeny vysoce kvalitní izolací a vrstvami, které jí zajistí pevnost, odolnost a dokonalou izolaci tepla a hluku.

main

Dřevostavby jsou velmi moderní, vyrábějí se obvykle jako luxusní bungalovy i jako velké rodinné domy. Pro jejich postavení je potřeba oslovit specializovanou firmu HP DOMY s.r.o., která staví dřevostavby na klíč Olomouc, ale i v jakýchkoliv dalších lokalitách.

Mnoho lidí si spojí nízkou cenu s menší kvalitou, ale pravdou je, že dřevostavby v mnoha ohledech zděné domy dokonce překonávají. Kromě vysokých úspor za vytápění je zde fascinující celková doba výstavby. Dřevstavby jsou hotové do 3 měsíců, což je příjemná zpráva pro každého, kdo na nové bydlení pospíchá. Nabídnou mnohem více podlahové plochy, díky štíhlým obvodovým stěnám, a také vás překvapí svojí odolností. V dřevostavbách převládá příjemně nabitá atmosféra a pokud se vám nelíbí dřevěný vzhled, nemusíte mít obavy, na pohled byste od sebe dřevostavbu a klasický dům ani nerozeznali. Pokud vás zaujaly, můžete si je nechat postavit také.