Skryté IP kamery ochrání váš majetek

Nikomu z nás není lhostejné, když se mu cizí člověk pohybuje po domě nebo po bytě. A už vůbec ne, přišel-li tam přímo krást. Málokdo má možnost být celé dny doma a osobně si svůj majetek permanentně střežit. Většinou chodíme do práce, v noci tvrdě spíme a dovolenou rádi trávíme daleko od domova.

Někdy je prostě lepší spolehnout se na precizní a stále se zdokonalující techniku. Když si do bytu nainstalujete kamery, budete mít rázem o jednu ohromnou starost méně. Skryté IP kamery jsou tak dokonale schované, že najít je by zloději zabralo příliš mnoho času. Detektor zachytí jakýkoli pohyb a spustí nahrávání. Většina kamer je opatřena wifi, takže informaci o nezvané návštěvě vám předá e-mail anebo sms v mobilním telefonu. Takovou službu vám nabídne například mini skrytá kamera s podporou wifi. Stačí mít u sebe mobil a můžete být jakkoli daleko, stále budete mít svůj majetek pod kontrolou. Můžete tak okamžitě jednat, zavolat na policii a co nejdříve se vrátit domů. Záznam z kamery lze použít jako důkaz – máte tak jedinečnou šanci na rychlé dopadení pachatele.

Špionážní kamera wifi může být nainstalována prakticky kdekoli. Ochrání vám tak byt, dům, chatu či chalupu. Právě víkendové chalupy jsou častým cílem zlodějů nebo bezdomovců. Sem jezdíte jenom občas, v zimě kolikrát jen jednou za měsíc. A nemusí jít přímo o vykradače, často se tady bezplatně ubytovávají návštěvníci, kteří vlastní bydlení nemají. S kamerami s detekcí pohybu opatřenými wifi budete informováni okamžitě. Buďte zodpovědní a hlídejte si svůj majetek. Se skrytými kamerami můžete zůstat v klidu i stovky kilometrů daleko. Užijte si svou dovolenou bez stresu a mějte svůj byt pod dohledem.

Skryté IP kamery lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.