Špionážní kamera zachytí nežádoucí osoby ve vašem objektu

Bezpečnostní agentura je jednou z možností, jak zabezpečit svůj majetek. Existuje však další vhodná alternativa k ochraně objektu a pozemku – špionážní kamery nebo-li fotopasti. Tato novinka na trhu bezpečnostních zařízení však není novou technologií. Poslední roky se však více skloňuje, díky digitalizaci trhu. V minulosti byli špionážní kamery příliš nákladné na pořízení. Dnes je jejich cena velmi nízká a vyplatí se i soukromím osobám.

K čemu je dobrá špionážní kamera alias fotopast

Špionážní kamera může ochránit váš objekt před nežádoucími osobami nebo divokou zvěří. Kamera má v sobě zabudované tepelné čidlo, které reaguje na pohyb. Jakmile se do prostoru čidla dostane živá bytost, kamera automaticky pořídí snímek. Ten se uloží na paměti kamery nebo se odešle majiteli ve formě MMS na email či mobilní telefon.

Fotopast funguje ve dne i v noci. Během běžného dne pořizuje barevné snímky, v noci jsou černobílé. Výhodou je, že fotopast je absolutně tiché zařízení, o kterém nevíte. Pořizování snímků například v noci, nevydává žádný zvuk. Fotopast nepotřebuje ani klasický blesk, který by prozradil její umístění. Vše je osvětleno pomocí červených LED diod, které nevydávají žádný vizuální podnět. Zloděj nebo zvířata se v klidu pohybují a během toho jsou foceny a zaznamenávány na video.

Jak odolné jsou fotopasti

Fotopast je odolným a velmi důmyslným zařízením. Její umístění záleží na snímaném objektu a prostoru, ale nejčastěji se nachází ve výškách nebo jinak těžko přístupných místech. Nelze je tedy tak snadno sundat a ukrást. Většina fotopastí je vybavena kvalitní baterií, která při běžném provozu vydrží několik týdnů či měsíců. Fotopast je navíc schopna pracovat v rozmezí -20°C až +60°C, bez ztráty kvality obrazu. Jestliže hledáte spolehlivý nástroj, který vám pomůže ochránit váš majetek, špionážní kamera nebo-li fotopast, je vhodným řešením.