Čím se řídit při hledání luxusního bydlení? Několik tipů

Máte zájem o luxusní bydlení v Praze? Při výběru je potřeba dát pozor na několik věcí – hlavně na cenu, kvalitu a v neposlední řadě lokalitu vašeho budoucího domova.

V případě, že hledáte spíše vilu, se vyplatí zvolit spíše okrajovou část Prahy, odkud bude dobře dostupné centrum. Příkladem je Velká Chuchle. Ta nabízí spojení MHD, pravidelně tu zastavují vlakové linky S, které míří do centra Prahy, stejně tak se lze do hlavního města dostat rychle automobilem. Samotná obec se nachází v poklidném okolí Vltavy.

vilychuchle seo 1a

Od čeho se odvíjí cena

Důležitá je i hrubá cena projektu. Přesnou kalkulaci samozřejmě získáte vždy až ve chvíli, kdy se budete o danou nabídku zajímat podobněji. Lze však očekávat, že do nákupu luxusní vily investujete mezi 13 až 25 miliony korun.

Cena závisí na velikosti vámi vybrané vily, na rozloze pozemku, na zmíněné lokalitě, výhledu a samozřejmě i na kvalitě. Za tu je lepší si připlatit a raději zvolit ověřené architektonické řešení. Jinak se můžete stát, že do několika let budete muset vynaložit další nemalé částky na rekonstrukci a nápravu škod způsobených špatnou kvalitou původního projektu.