Střešní prvky na jediném místě

Na stránkách vsenastrechy.cz se můžete zaměřit na různé střešní prvky a doplňky na střechu, například se jedná o střešní okna, nebo různé ochranné prvky proti klimatickým nebezpečenstvím, či proti živočichům, kteří mohou ohrozit stabilitu, kvalitu, ale také vzhled vaší střechy.

Střešní okna a schody pro každého

Střešní okno Fakro je jedním z prvků, které najdete na zmiňovaném webu. Střešní okna Fakro jsou nejen kvalitní a spolehlivá, ale také podpoří styl střechy. Vedle střešních oken Fakro si zde můžete vybrat rovněž půdní schody Fakro. Pokud hovoříme o půdních schodech Fakro, máme na mysli především výklopné nebo výsuvné provedení, šetřící u vás doma prostor.

Asfaltové a jiné šindele

V současnosti jsou velmi oblíbené asfaltové šindele, vhodné pro nejrůznější typy střech a staveb. Na e-shopu vsenastrechy.cz si můžete zvolit například velmi kvalitní a mezi zákazníky oblíbené šindele Iko. Právě šindel Iko může dodat vaší střeše její finální podobu a moderní vzhled.

Asfaltové šindele Iko si můžete nyní pochvalovat i vy a učinit svou střechu opravdu krásnou. Postačí jen zavítat na vhodné stránky, třeba právě vsenastrechy.cz.

Sněhové háky nejen na sníh

Zvláště u rovnějších střech se vyplatí používat v zimě sněhové háky. Dokážou zachytit laviny, které by mohly ohrožovat osoby pod stavbou. Sněhové háky na střechu je dobré mít vždy po ruce, i přes to, že se právě nekoná třeskutá zima a sníh není až takovým ohrožením. Ovšem sněhový hák dokáže zabránit také sesuvům ledu nebo různých nečistot z deště.

Pásy proti holubům a dalším ptákům

Pokud si pořídíte pásy proti holubům, získáte ochranu také proti dalším druhům ptactva. Jedná se o velmi šikovné zařízení, které u vaší střechy zamezí potížím s ptačím trusem a nejen to. Ochranný pás proti holubům odpudí ptáky, kteří mohou střechu poškozovat také mechanicky.