Trendy v bydlení pro rok 2017

Chcete bydlet podle nejnovějších trendů, aby vás každá návštěva vždy jen chválila? Pak byste měli mít domov plný přírodních tvarů a jemných kontrastů. Důraz byste mělo klást na pohodlí a harmonii, které dosáhnete jemností barev, přirozeným vzhledem a především dokonalým komfortem.

Více než kdy dříve je v dnešní době důležité na chvilku vypnout, zahodit stres za hlavu a prostě se jen věnovat sami sobě a svému odpočinku. Několikaminutový odpočinek vám dodá lepší náladu a pomůže vám zbavit se nepříjemných myšlenek. A to se vám podaří pouze v interiéru, který vám bude co nejpříjemnější a nabídne vám co největší pohodlí.

Black and White styl

Jedná se o velmi jednoduchá styl, který se vyznačuje funkčností a přirozeností. Jeho základem je autentický vzhled a přiměřenost barev. Prim zde hraje především hra černé a bílé barvy, které dohromady vytvářejí prostor pro vyniknutí jemných detailů. Často se v něm využívá i kombinace těžkých a lehkých materiálů, jako je těžké sukno v kombinaci s lehkou kožešinkou. Vše by mělo být uspořádané a pohodlné.

Nordic Atmsphere

Cílem toho stylu je doslova zbořit hranice mezi tím co je tam venku a tím co je doma. Tento styl přináší přírodu rovnou přes práh a jeho motem je lehkost, dobrá nálada a návrat k přírodě. Vyznačuje se přirozenými a lehkými prostory, v kombinaci se světlým dřevem a pastelovými detaily. Skvěle se k němu hodí i atmosférické decentní osvětlení. V takovémto prostoru se odpočívá jedna báseň.

Modrá melange

40% lidí má modrou barvu jako svou oblíbenou. A právě s tím počítá i tento styl, který využívá všechny odstíny modré, její kontrasty a zbarvení. Podívejte se, že bydlení v modrých barvách zcela rozhodně není chladné, jak se často povídá. Pokud tuto barvu zkombinujete s teplými odstíny dřeva a měkkými textiliemi, máte vyhráno.