Tribal nábytek

Pokud jste duší cestovatelem, milujete vůně dálek, jedinečnost rozmanitých kultur a vždy si ze svých cest rádi odvezete nějakou památku na místo, kde jste strávili kus svého života, pak se vám rozhodně bude líbit i nová móda v oblasti nábytku.

Domorodý nábytek

Tou je tzv. Tribal furniture, možno volně překládat jako kmenový nábytek. Jedná se o nábytek, která má evokovat exotické dálky, orient, Afriku či jiné kouty světa. Takový nábytek ve vašem interiéru vytvoří zcela unikátní atmosféru, ozvláštní jej a přinese do něj i kus přírody, jelikož tento druh nábytku pracuje především v masivním dřevem či kamenem.

Je jen na vás jaký kousek tohoto zajímavého nábytku si do svého interiéru zvolíte. Můžete volit vyřezávané či interzované skříňky, které kombinují masivní dřevo s nejrůznějšími exotickými motivy a často i pestrými barvami. Zároveň můžete volit křeslo či sedačku, které mají často minimalistické tvary, jsou jednoduché, a přesto na první pohled zaujmou.

Kde ho najít?

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv kus nábytku, vždy je dobré udělat z něj v místnosti solitér, tedy věnovat mu dostatečné množství prostoru, díky kterému tento kus nábytku vynikne, zaujme a bude vás těšit pokaždé, kdy do místnosti vstoupíte.

Pokud vás tento druh nábytku zaujal, pak je velmi důležité vědět kde hledat. Na velké obchodní řetězce s nábytkem zapomeňte. Pokud zde totiž nějaký takový kus nábytku přeci jen objevíte, rozhodně bude postrádat jakousi duši. Je tedy mnohem lepší šmejdit po bazarech a antikvariátech, kde se dá takový kus nábytku občas objevit. A nebo si můžete nechat takový kus nábytku dovézt přímo ze země, kde je vyráběn, což je ovšem poměrně drahá varianta. Potom však budete mít svůj kus nábytku ještě více rádi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup