Jak ušetřit za energie? Vaše poptávka, naše nabídka.

Jsou vaše částky za energie příliš vysoké? Zatěžuje vás rozpočet? Odpověď na své otázky hledejte u společnosti Energetická kancelář.

Investice za využití energií často představují nemalý zásah do finančních sféry jednotlivce, firmy či organizace. Jistě každého z nás někdy napadla myšlenka, zda-li jsou jiné možnosti a vyhovující nabídky dodavatelů energií. Dovolte, abychom vám představili služby EK a osvětlili, jaké podniknout první kroky ke změně a vaší spokojenosti, jenž představuje až 30 % snížení nákladů za energie.

Pokud žijete v přesvědčení, že řešení této otázky je náročné a zdlouhavé, pak vězte, že celý proces není pro vás nijak zatěžující. Energetická kancelář přebírá na svá bedra veškeré povinnosti spojené se stávající změnou. Jejich úkolem je na základě vaší poptávky vyhledat ty dodavatele, kteří jsou schopni nabídnout co nejvýhodnější podmínky. Do soutěže pak vstupují konkurenceschopné společnosti, které s úmyslem získání nového odběratele představují možnosti v cenových relacích, kdy konečný výsledek zaručuje úbytek vaší dosavadní vynaložené částky. Volba nového poskytovatele služeb je pouze na vás.

Dalším z kroků společnosti Energetická kancelář představuje jednání s vaším dosavadním dodavatelem ohledně smlouvy a také vyřízení smlouvy s novým poskytovatelem. Lhůta k vyřízení této záležitosti je 2 až 3 měsíce. Veškeré poskytnuté služby jsou pro vás ZDARMA! Provize získávají od vámi zvoleného dodavatele. Strategií společnosti Energetická kancelář je spokojený zákazník.