Venkovní zapuštěné bazény do země akce – postavte si bazén levněji

Toužíte mít na zahradě bazén? Teď je ten správný čas si jej pořídit. Díky aktuální slevové akci na venkovní zapuštěné bazény do země ušetříte a stále stihnete letošní sezónu.

Je to na poslední chvíli, ale ještě to zvládnete. Bazénům se zastřešením může sezóna začít už za měsíc. Záleží na počasí, ale pravdou je, že v našich klimatických podmínkách jsou venkovní zapuštěné bazény do země vhodné zejména se zastřešením. V tom případě si lze mnohdy sezónu užívat již od dubna a až do konce října.

Venkovní bazén do země je na celý život

Bazén není malá investice a ani není zcela bez práce jej vybudovat. I když kupujete hotový plastový bazén, čekají vás různé přípravné práce. Důležité je proto zvolit si takový, který má dlouhou životnost a nebude vás čekat za dva roky jeho výměna. Dobrý venkovní bazén do země by měl vydržet 50 let. Jste si jisti, že ten, který jste si původně vyhlídli, tolik skutečně vydrží? Plast, ze kterého je bazén vyroben, by měl mít vysokou teplotní odolnost a být UV odolný. Odolat by měl rovněž mechanickému poškození, musí být tvarově stály a stálobarevný. Samozřejmostí by mělo být, že má atest na pitnou vodu. Tyto vlastnosti nabízí polypropylenové desky německé firmy Röchling. Bazény z nich koupíte i u nás. Teď dokonce za akční cenu.

Zapuštěné bazény akce: sleva a bonusy zdarma navíc

E-shop PlastoveBazeny.eu aktuálně nabízí právě bazény ze zmíněných německých polypropylenových profilů. Běžné velikosti bazénu jsou 5×3 m, 6×3 m a 7×3 m. Bazén má tvar oválu nebo obdélníku. Dodává se s kvalitním posuvným plastovým zastřešením. Součástí setu jsou nerezové schody, nebo vnitřní plastové schody, písková filtrace, skimmer, vtokové trysky a kompletní zapojení technologie. Jako bonus získáte dopravu v rámci ČR zdarma. Rovněž neplatíte za izolaci dna, bazénový vysavač De Lux a kompletní montáž bazénu. Zapuštěné bazény akce – to je nabídka, díky které budete chtít letos zrušit dovolenou. Uděláte si ji totiž doma na zahradě, a to se vším pohodlím.