Kabelové příchytky Schnabl pro náročné elektroinstalatéry

V tomto článku si krátce představíme kabelové příchytky a další příbuzné produkty kvalitní rakouské značky Schnabl. Použitými materiály jsou kvalitní recyklované plasty jako polypropylen (PP) nebo akrylonitrilbutadienstyren (ABS). Jsou UV stabilní, bezhalogenové, a tepelně odolné s tolerovaným rozmezím od -20°C až do +85°C.

Plastové příchytky na trubky značky Schnabl splňují ty nejnáročnější požadavky při instalaci trubek. To je velmi důležité, protože špatně zajištěné potrubí může způsobit značné poškození budovy, jehož oprava pak bývá velmi nákladná. Instalatéři mohou u autorizovaných prodejců značky Schnabl, mezi něž patří například česká firma Schmachtl, vybírat mezi řadou variant – příchytky pro jednu trubku, pro více trubek, s mezerami i bez mezer – pro optimální plán upevnění potrubí.

Plug-In technologie

Instalace s příchytkami Schnabl je mnohem pohodlnější a rychlejší oproti tradičním technikám díky patentované technologii Plug-In. Na dříku příchytky se nachází tzv. expander, složený z patentovaných geometricky uspořádaných segmentů. Zasunout příchytku do 6mm otvoru lze s minimálním úsilím, ovšem na opačnou stranu pak příchytka vytažení brání velmi silně, maximální vytahovací síla na jednotlivý bod upevnění dosahuje až 350 N.

Navštivte e-shop Schnabl.cz, sponzora článku

Tento článek sponzorovala česká firma Schmachtl, prodejce kvalitních pomůcek pro elektrotechniky od rakouské značky Schnabl. Pro více informací navštivte e-shop firmy na adrese www.schnabl.cz, kde naleznete aktuální sortiment produktů.

Mezi ně patří například: příchytky na trubky, příchytky kabelů (pro jeden nebo více vodičů), upevnění pro kabelové kanály, plastové příchytky na trubky, upevnění pro ohebné trubky pod omítku, upevnění pro sádrokartóny, speciální upevnění a také nářadí a pomůcky, například vrtáky.