Vinotéky nové generace

V dnešní uspěchané době stoupá spotřeba kvalitních vín. Přičítáme to potřebě se odreagovat, alespoň na chvíli vypnout a zapomenout na všední starosti. Konzumace tohoto lahodného moku je spojena s dokonalým uskladněním. Ne každý má však vinný sklep k tomu uzpůsobený a často hledá jiná řešení a alternativy. Od toho jsme tu my, abychom vám poskytli neopakovatelnou nabídku domácích vinoték šitých na míru. Vinotéka splňuje veškeré parametry a kritéria ohledně správného skladování vína. Jednotlivé, námi nabízené prvky, jsou designově řešeny tak, aby tvořily buďto samostatný nezapomenutelný prvek vašeho interiéru, anebo aby dotvářely celkovou kompozici vybavení.

Jedinečný design se snoubí s kvalitou

Luxusní vinotéka od nás bude mít ve vašem domě nezastupitelnou roli. Nejenže svým vzhledem konkuruje těm nejlepším prvkům vybavení bytu, ale zároveň je jedinečným pomocníkem a rádcem ohledně kvality a výběru vína. Vinotéka na víno s prosklenými dveřmi působí efektně a zároveň nabízí pohled na aktuální nabídku. Takovouto vinotéku si můžete umístit buďto v restauracích, anebo v domácím prostředí a máte jistotu, že jste nijak nenarušili celkový dojem. Domácí vinotéky v interiéru působí elegantně a honosně a nenechají dozajisté chladnými ani vaše hosty.

S námi zůstanete nad věcí

Vybrat si můžete buďto dřevěné police, které napomáhají udržovat optimální vlhkost při skladování, anebo chromové police, spořící částečně energii a udržující teplotu. Rádi vám pomůžeme s výběrem a poradíme ohledně instalace a užívání domácích vinoték. V naší nabídce dále najdete nejrůznější ledničky na víno od předních výrobců, který se na tuto výrobu plně specializuje. Kvalitní provedení, nízká spotřeba, tichý chod a v neposlední řadě samozřejmě správně uskladněná a vychlazená vína vám budou tou největší odměnou. Tyto lednice na víno mohou být buďto zabudovány do vaší kuchyně, anebo mohou tvořit samostatný prvek.