VISIONPLAN: Geodetická kancelář v Plzni

Potřebujete pro svůj objekt zaměření pozemku, vytyčení stavby nebo jakýkoli geometrický plán? Stavíte v Plzni? Pak by vás mohlo zajímat, že právě z Plzně pochází geodetická kancelář Visionplan. Tato firma se zabývá geodetickými pracemi již mnoho let a má za sebou přes 700 zakázek s řadou velice spokojených zákazníků. Ať už potřebujete geodeta pro svůj rodinný domek nebo firemní stavbu, neváhejte se podívat na portfolio služeb firmy Visionplan.

Co vás na spolupráci s Visionplanem asi překvapí nejvíce, je právě velmi výhodná cena v poměru s kvalitně a profesionálně odvedenou prací. Neváháme tvrdit, že takto dobrý poměr cena/výkon není v České republice standardem, přesto patří právě mezi hlavní důvody, proč zákazníci volí právě kancelář Visionplan.

Geodetická kancelář Visionplan disponuje nejmodernější technologií, se kterou provádí své služby. Mimo klasické geodetické práce si můžete pro svůj projekt nechat vytvořit například i 3D virtuální prohlídku. Ta je velice šikovná nejen na klasických stavbách, ale třeba také při prodeji nemovitostí. Neváhejte a ozvěte se. Visionplan sídlí na Lochotíně ve městě Plzeň.