Softub – užijte si relaxaci ve vířivce na terase celoročně!

Myslíte si, že si zasloužíte po práci parádní odpočinek? Proč troškařit? Dopřejte si relaxaci ve vířivce přímo na terase! Znáte lepší uvolnění, než jsou podřimování a hrátky ve vířivé vaně? Určitě ne! Pořiďte luxusní model Softub a užijte svůj volný čas naplno!

V čem je tato volba nejlepší?

Zapomeňte na obyčejné nafukovací modely ze supermarketů a dejte přednost skutečnému luxusu, který nabízejí mobilní vířivky Softub. Díky nim si na plný plyn vychutnáte relaxaci, o které jste dříve ani nesnili. Unikátní produkty nabízejí celoroční wellness na balkoně, terase i vířivce. Vše má na svědomí jedinečná technologie, díky níž lze odpočívat v bublinkové lázni i v mrazivých dnech roku. Věřte, že se obyčejné výrobky nemohou modernímu zboží svým provedením ani přiblížit.

Kategorie sama o sobě

Jakmile okusíte komfort venkovní vířivky, poznáte její výjimečnost. Na první pohled spatříte rozdíl v konstrukci. Klíčem k úspěchu je použití měkké PolyBond pěny. Ta má na svědomí 3 charakteristické vlastnosti. Vnitřní hebká část je komfortní a nabízí možnost příjemného rozložení postavy vůči masážním tryskám. Další výhodou je nízká hmotnost. Jako příklad lze uvést hmotnost středního modelu Softubu, činí 30 kg. Díky nízké váze je možné vířivé vany přemísťovat dle libosti. PB pěna ohromí izolačními vlastnostmi, což umožňuje ohřev vody jen ztrátovým teplem motoru. Patentovanou technologii si oblíbí rodiny s malými dětmi i zamilované páry a senioři. A to nejlepší na závěr! Průměrné měsíční náklady jsou jen 300 Kč! Perfektní službu udělá na balkóně, v místnosti i venku na terase a na zahradě.

Vířivé vany s puncem kvality

Pořiďte si vířivý bazén, americký originál od roku 1986, pro celou rodinu. Přenosná, tichá, úsporná, odolná, flexibilní, stylová a pohodlná vířivka oslní účinnou filtrací, kterou zajišťuje mechanický filtr a moderní ozonátor, jenž funguje automaticky. Využijte ze stovky realizací po celé ČR a dejte svému odpočinku nový rozměr!