Vyřešte svoji domovní ČOV z pohodlí domova

Chcete si pořídit domovní čistírnu odpadních vod? Jedná se o dobrou variantu likvidace odpadních vod v domácnosti, navíc i ekologickou. Přečištěnou vodu z domovní ČOV je možné znovu použít například k zalévání zahrady. Před pořízením domovní ČOV vás však mohou čekat starosti s přípravou projektu a také s vyřizováním patřičných formalit na úřadech. Můžete se ale obrátit na společnost ZAKRA, která vyřeší vše kompletně od A do Z, tedy od projektu po úřady.

Firma ZAKRA se zabývá vodohospodářskou činností a specializuje se na projekty domovních ČOV, ušetří vám proto starosti se vším potřebným k pořízení domovní čistírny odpadních vod. ZAKRA má za sebou již stovky realizovaných projektů domovních ČOV, její odborníci znají všechny typy ČOV, jsou proto schopni vám poradit nejvhodnější řešení právě pro vás. Vyřeší i nestandardní situaci.

Zavítejte na webové stránky společnosti ZAKRA a prohlédněte si zde ukázky realizovaných projektů domovních ČOV a reference. Seznamte se rovněž s postupem prací pro domovní ČOV. Prioritou firmy ZAKRA je kvalita, rychlost a příznivé ceny. Neváhejte proto využít možnosti sjednat si úvodní konzultaci zdarma.