Bezúdržbové vjezdové brány a branky na míru pro vaše pohodlí

Stylové oplocení, dálkově ovládané vjezdové brány a bezúdržbové vchodové branky jsou reprezentativními prvky domu, které ho povyšují na vyšší úroveň. Aby neplnily pouze estetický účel, nýbrž také praktický, je třeba zvolit takový typ materiálu a provedení, jež vám vydrží dlouhá léta.

Klasická elegance

Kované ploty jsou skutečným estetickým skvostem, který se bude před vaším domem skvěle vyjímat. Kdo si nelibuje v patině a dekorativních prvcích, může vsadit na moderní minimalistický styl plotů hliníkových. Ve prospěch tohoto oplocení hovoří fakt, že se o ně více než 35 let nebudete muset starat. Odpadá tak starost s jeho pravidelným natíráním, neboť je díky kvalitní povrchové úpravě naprosto bezúdržbové. Tento druh plotů se skládá z plotových dílců, které vám budou vyrobeny přímo na míru. Mezi sloupky tak budou pasovat na milimetr přesně.

Pro váš pohodlný příjezd k domu

Vjezdové brány na klíč vám usnadní návrat domů. Dopřejte si patřičný komfort a rozhodněte se pro variantu s automatickým pohonem a dálkovým ovládáním. Nebudete se tak muset obtěžovat manuálním otevíráním brány, které je obzvláště nepříjemné za nepříznivého počasí. Vjezdové brány jsou vyráběny v několika variantách, aby se daly použít na jakémkoliv povrchu, sklonu a prostorových možnostech pozemku. Jsou k dostání v jednokřídlé a dvoukřídlé otočné variantě, posuvná brána může být též samonosná či ovládaná po kolejnici.

Poslední krok k dokonalosti

Vchodové branky v kompaktním designu jako plot a vjezdová brána jsou pomyslnou třešničkou na dortu. Okolí vašeho domu tak bude mít ucelený vzhled. Velký důraz je kladen na špičkové provedení, proto se nemusíte obávat, že branka bude časem vrzat. Otevírání pomocí profesionálních a regulovatelných pantů bude šlapat jako hodinky dlouhá léta.