Jak mít domácnost pod kontrolou pomocí aplikací

Trh s aplikacemi pro mobilní telefony je plný užitečných pomocníků, které nám pomáhají ulehčovat každodenní život. Možná jste ale nevěděli, jak efektivně využít mobilní aplikace v domácnosti. Proto je tu náš článek, který vám představí aplikace, které rozhodně stojí za to vyzkoušet. Usnadněte si práci i vy pomocí chytrého telefonu.

Nákupní seznamy

Zapomeňte na drobné papírky po kapsách, které jste stejně většinou ztratili ještě před návštěvou obchodu. Existuje totiž už mnoho aplikací, které vám nákupní seznam nahradí. A umí toho ještě mnohem víc! V aplikaci si můžete například rozdělit jednotlivé položky nákupního seznamu podle obchodů, případně podle oddělení. Stejně tak si můžete uložit konkrétní obrázky produktů ze svých oblíbených obchodů. Skvělá je i aplikace, která vám pomocí naskenovaného čárového kódu vypíše podstatné informace ohledně složení daného výrobku.

Peněženka

Jak mít přehled o svých financích? Jednoduše si je evidovat a zapisovat si každé příjmy a výdaje, ke kterým dojde. K tomu vám pomohou elektronické peněženky, díky kterým můžete pohodlně spravovat své finance. Budete tak mít přehled o tom, v jaké oblasti utrácíte nejvíc a na základě vygenerovaných informací můžete zjistit, kde je možné ušetřit. Aplikace většinou sama propočítává vaše příjmy a výdaje a k vámi stanovenému datu vám poskytne přehledné statistiky, ze kterých se můžete dozvědět řadu cenných informací.

Kuchařka, která je vždy po ruce

Nevíte si rady s vařením? Potřebujete nějaký nápad na jídla, která připravit o víkendu? Pak jistě využijete mobilní aplikace, které nabízí velmi pestrou nabídku všech možných receptů a to od jednoduchých pokrmů až po ty složitější. V kuchařkách můžete vyhledávat i podle ingrediencí nebo podle typu jídla – například zda chcete připravovat moučník, oběd, polévku nebo jen nějakou chuťovku k vínu. Načerpejte inspiraci pomocí aplikace, kterou ocení nejen ženy. Pokud se vám přeci jen nebude chtít vařit, jídlo si můžete objednat. další mobilní aplikace, které jsou k dostání, totiž nabízí objednávku jídla, kterou vám kurýr přiveze až domů.

Pro kvalitní spánek

Máte problém večer usnout? Ranní vstávání je pro vás peklem? Pak je možná chyba v tom, kdy chodíte spát. Zjistěte, jak je na tom váš spánek pomocí aplikací, které celou noc budou monitorovat, jak spíte. Ráno se můžete podívat na své výsledky a zjistit, kdy je váš spánek nejintenzivnější a kdy naopak ne. Aplikace vám pohlídá i klidné a co nejpohodlnější vstávání. Stačí do ní zadat časové rozmezí, ve kterém si přejete být probuzeni a aplikace sama pozná, kdy je v tuto dobu váš spánek slabší a vstávání tak pro vás nebude ničím nepříjemným. Zajistěte si kvalitní spánek díky aplikaci, která vám jej ohlídá.