Nejlepší robotičtí pomocníci

Jaro je tu a sním pomalu, ale jistě klepe na dveře jarní úklid. Ne každý se však na takovou činnost těší a byl by nejradši, kdyby za něj někdo úklid udělal. To rozhodně není problém, stačí si jen pořídit robotické pomocníky, kteří za vás vyluxují, nebo posekají trávník.

Robotický vysavač

Robotické vysavače se stávají velkým hitem. Dnes jsou schopny poměrně obstojně udržet pořádek v každé místnosti a na jakémkoliv povrchu. Stačí jen nastavit kde se má robot pohybovat a následně mu nastavit i kdy by měl vysávat. On se poté pohybuje po místnosti zcela autonomně a ještě si sám zajede do dokovací stanice, ve které se sám nabije.

Robotické mytí oken

Robot za vás dnes již umyje i okna. Stačí jej pouze připevnit na okno a on sám velmi efektivně okno umyje a také vyleští. Vaším úkolem tak bude pouze jej přemísťovat z tabulky na tabulku. Nemusíte mít strach, že by spadl dík důmyslnému systému. Ocení jej především ti, kteří mají okna velice vysoko.

Robotická sekačka

Malá, ale velmi výkonná sekačka, dokáže velice efektivně posekat menší zatravněné plochy. Jednoduchým drátkem jí pouze vyznačíte, kde může a kde naopak nemůže sekat. Poradí si i s vyšší trávou a výhodou je také to, že není tak hlučná jako klasické sekačky.

Osobní roboti

Na trhu narazíte na celou řadu dalších robotů, kteří slouží jako vaši osobní asistenti, hlídači, nebo prostě jen pro zábavu. Tak se nebojte a robotizujte.