Neobvyklý dům s jasným otiskem majitele

Dům ve městě Wilton Manors na Floridě přimíná uměleckou galerii. V pokojí je možné najít více jak 400 unikátních předmětů, které do domu nanosil majitel nemovitosti a zároveň jejich autor. Ten nyní prodává dům za 1,2 milionu dolarů.

Dům jak z pohádky

Dům vypadá jako obrovské hračkářství či vetešnictví. Najdeme zde snad všechno, na co si vzpomenete od velkých plastik, po naprosto miniaturní designové kousky, které jsou v každém pokoji domu.

Krom plastik, obrazů a dalších dekorací najdeme v domě také nábytek, který umělec sám vytvořil a který je tak naprosto dokonale v souznění s celým domem. Mezi nejčastější motivy, které v domě naleznete jsou plameňáci všech možných tvarů a velikostí a pak také zástupci z říše hmyzu.

Jedinečné interiéry

I přesto že je dům narvaný těmito předměty od podlahy ke stropu, velikost domu stále umožňuje interiéru aby byl lehký a vzdušný a nic zde nepůsobí navíc. Tou největší zajímavostí však je, že veškeré umělecké předměty jsou vyrobeny z toho, co umělec našel venku. Svět mu tak nabízí vše zdarma od poštovních schránek, štětců, okenních stěračů až po dětské kočárky.

Celý dům je navíc obehnaný posuvnými stěnami, takže je vždy světlo a slunce. Před domem se nalézá fontána a bazén s vodními prvky. Umělec již dříve prodával byt v New Yorku, který byl podobně vylepšený a za zisk z něj si koupil dům a parcelu, které nyní prodává, protože je čas posunout se dál.