Nepodceňujte vzhled své předsíně

Předsíň je to první co váš host z vašeho domova uvidí a podle toho by také měla být patřičně reprezentativní a jasně nastínit váš osobní designový vkus.

Předsíň jako základ domu

První dojem je velmi důležitý a tak by měla být vaše předsíň taková, jací jste vy samotní. Měla by na návštěvu působit příjemně, měla by být dobře organizovaná a také by se měla do jisté míry podílet na vaší náladě v momentě, kdy opouštíte svůj domov a pak hlavně v momentě, kdy se z domova vracíte.

Předsíň je tak nutno vymalovat správnými barvami a vybavit nábytkem, který bude funkční a nebude zabírat příliš místa. Ideálním je tzv. předsíňová stěna, která v sobě zahrnuje vše, co by taková předsíň měla obsahovat, tedy zrcadlo, věšáky botník, lavičku na sezení a pak přihrádky na drobnosti jako je deštník, pokrývky hlavy a další věci. Velmi u ní záleží na designu a kvalitě provedení, které by měly vždy korespondovat se zbytkem domu.

Hra barev

Dále je u předsíně velmi důležitá barva. Ta by měla být co nejveselejší a také světla, jelikož je předsíň malým prostorem, je světlá barva nutná pro so největší optické zvětšení. Podlahu volte tak, aby ladila se zbytkem podlah v domě či bytě, ale zároveň si uvědomte, že se v předsíni chodí v botách, nosí se sem velké množství nečistoty a z kabátů či deštníků často odkapává voda.

Snažte se předsíň i vyzdobit obrázky, nebo nějakým soliterním kusem umění, které okamžitě dá najevo, že tady jsou kultuře a radosti vždy dveře otevřené. Nebojte se experimentovat a hlavně si dejte na vaší předsíni co nejvíce záležet.