Nové moderní bydlení v Praze – najděte „jehlu v kupce sena“!

Nabídka bytů v Praze je sice na první pohled velmi bohatá. Když se na ni ale zaměříte blíže a začnete se zajímat o kvalitní byty v lukrativní lokalitě, zjistíte, že se hledání takového bytu podobá hledání jehly v kupce sena.

Developerské projekty přináší o mnoho více

Staré byty mají zastaralé dispoziční řešení, takže je třeba investovat ještě do přestavby. Nákup starého bytu se nevyplatí ani z finančního hlediska. Jeho cena je srovnatelná s novým. Možná jste i vy postřehli, že vznikají stále nové a nové developerské projekty v Praze. Je tedy důvod si myslet, že o nové byty nebude nouze. Realita je ale zcela opačná. Jakmile developer ohlásí výstavbu nového projektu, obvykle se strhne dost krutý boj. O moderní bydlení v hlavním městě mají zájem každoročně tisíce lidí, takže není divu, že ty nejlepší nové byty v Praze jsou rozprodány ještě předtím, než developer vůbec kopne do země.

bydletmoderne.cz_sekyragroup_cz_01

Proč se zajímat o developerskou výstavbu bytů?

  • Nové byty mají moderní dispoziční řešení
  • Jsou zařízeny moderně a kvalitně
  • Staví se v mnoha lukrativních lokalitách
  • Do nového se většinou stěhují mladí lidé či rodiny s dětmi

U koho koupit a kolik zaplatíte?

Moderní byty na prodej v Praze má k dispozici renomovaná developerská společnost Sekyra Group, a.s. Zrealizovala už několik desítek projektů a další plánuje. Aktuálně nabízí byty v jedinečném projektu TANDEM MODŘANY v Praze 4. I vy si můžete najít bydlení v místě, kde původně stála čokoládovna. Toužíte-li po bydlení v rodinném domě, zajímejte se o projekt Dolní Počernice II. Aktuálně je v nabídce 62 pozemků pro stavbu rodinných domů, největší z nich mají výměru 903 m2.

bydletmoderne.cz_sekyragroup_cz_02

Než začnete byt poptávat, udělejte si jasno v tom, kolik vám v bance půjčí! Základní představu pomůže udělat tato online kalkulačka.