Nový trend v osvětlení? Stačí jen žárovky!

Jistě jste si již všimli, ať už v kavárně či v obchodu s osvětlením, speciálních žárovek. Velké žárovky, které můžete umístit do interiéru i bez lustru, se staly velmi oblíbenými jako doplněk moderních interiérů. Žárovka už tu není jen od toho, aby lidem poskytovala světlo, ale také aby zdobila váš interiér. Stává se designovým doplňkem podobně jako obraz či váza.

Žárovky, kam se podíváš

Samotné žárovky se nyní staly velmi moderním trendem. Zavěšené je můžete vidět v kavárnách, restauracích, obchodech, ale i v mnohých jiných interiérech. Žárovka prostě visí ze stropu a může mít nejen zajímavý tvar, ale také různě stočené vlákno, které působí opravdu zajímavě. Jedinečně vyhotovená žárovka, velká kulatá, šišatá, s různě stočeným vláknem, už nepotřebuje ani ozdobný lustr. Vystačí si sama.

Žárovky v interiéru

Potkat můžete nejen velké žárovky, které slouží jako hlavní osvětlení pokoje, ale také s žárovkou, která nahrazuje lampičku u nočního stolku. Taková světla jsou teď velmi moderní. Malé žárovky mohou zdobit také váš kosmetický stolek. Zakoupit můžete také řetěz moderních žárovek, které si můžete umístit nad postel, gauč či na okna. Samotný dekor žárovky se stává tím podstatným, od „obalu“ se upouští.

V jednoduchosti je krása

Tento trend je jasným důkazem toho, že v moderním interiéru stále vítězí jednoduchost nad přeplácaností a nevkusem. Žárovky, které jsou samotné natolik zajímavé svým designem, zaujmou každého návštěvníka bytu. A pokud si přece jen chcete pořídit lustr, volte takový, přes který bude žárovka stále vidět. Ideální je černý kovový či dřevěný, který si můžete snadno vyrobit z míchátek na kávu. Nezapomínejte však při pořizování žárovek myslet na to, zda se do vašeho interiéru hodí. Nakonec nejde jen o trendy, ale o to, jak je váš interiér zařízen.