Pít kvalitní a čistou vodu je velmi důležité

Stále častěji se píše o nutnosti dodržovat pitný režim, zejména s rostoucími venkovními teplotami. Jen málokdy se ale píše, že důležité je také to, co pijeme. Nejlepší volbou rozhodně nejsou slazené limonády ani sirupy, ale čistá voda. A i ta by měla být chutná a kvalitní. Bohužel o vodě z vodovodních řádů to mnohdy neplatí. Chutná je jen minimálně. Jak si dopřát kvalitní vodu v domácnosti? Řešením nemusí být PET lahve, ale barely na vodu.

Voda v barelech už není jen součástí kanceláří

Barelová voda byla ještě před pár lety spíše viděna jen v kancelářských a komerčních budovách a sloužila pro zajištění pitného režimu pro větší množství osob. V posledních letech se ale její popularita rozrostla také do domácností. I v interiéru rodinných domů a bytů tak stále častěji můžeme vidět automat na vodu.

bydletmoderne.cz_w-system_cz_01

Stále častěji se také v rodinných domech využívá i voda z vlastních zdrojů – vrtů a studní. Tuto vodu je ale zapotřebí neustále kontrolovat. Více o tématu kontroly vody z vlastních zdrojů čtěte ZDE.

Na rostoucí popularitu myslí i výrobci

V domácnostech je pochopitelně kladen mnohem větší důraz na design, než v kancelářích a firmách. Specializovaní výrobci automatů na vodu se v posledních letech mnohem více zaměřili i na tuto stránku produktů tak, aby se výdejníky vody nestávaly trnem v oku místnosti, ale třeba její okrasou. Mezi uznávanou značku výdejníků vody z hlediska designu i funkcí se řadí Aquamat. Ten dokonce nabízí také výdejník ve stolní verzi, který v současné době patří mezi nejvyhledávanější druhy do domácností.

bydletmoderne.cz_w-system_cz_02

Přednosti výdejníků vody

Hlavní předností výdejníků vody je zcela určitě dodávka kvalitní, chutné a čisté vody v barelech o objemu 18,9 litru. Tento objem barelu vydrží průměrné domácnosti několik dní. Výdejníky vody umí vodu chladit a ohřívat, a to v rozmezí teplot od 6 °C do 90 °C. Záleží jen na vás, zda si dopřejete chladnou vodu pro osvěžení, nebo horkou vodu na zalití čaje. Výdejník na vodu může být zároveň i sodobar – může z čisté vody připravovat i sodovku. A navíc, výdejníky není nutné kupovat. Společnost Watercooler System s.r.o., specialista na dodávku produktů Aquamat, nabízí kromě prodeje výdejníků také možnost jejich pronájmu. A to bez jakýchkoliv závazků pro odběr barelů.