Udělejte si pořádek ve skladu s pomocí plastových přepravek a nádob

Plastové přepravky jsou perfektním řešením, jak udržet pořádek a mít věci pěkně srovnané ve skladech či výrobních halách. Díky tomu získáte přehled nad vaším materiálem či produkty, které máte aktuálně k dispozici. K dostání je opravdu široký sortiment přepravek z plastu, každý si tak najde ten správný model podle požadovaných rozměrů a dalších parametrů. V prodeji jsou přepravky a nádoby, které jsou rovné, univerzální, zkosené či kónické, nebo si můžete pořídit tzv. multiboxy, což jsou skládací regálové přepravky. Jakékoliv zboží tak bezpečně uložíte tam, kam potřebujete pro další skladování.

Jaké jsou výhody plastových nádob a boxů?

Praktické plastové nádoby se vyrábí v různých barevných provedeních, váš uskladněný sortiment tak snadno rozlišíte a kdykoliv budete vědět, kde co máte. Vaše zboží se stane okamžitě přehledné a vše budete mít pod kontrolou. Veškeré plastové přepravky jsou stohovatelné, nezaberou proto mnoho místa, což je velice praktické především v menších skladech, navíc jsou vratné. Manipulace s prázdnými přepravkami se bát nemusíte, jsou opravdu lehké a jejich hmotnost je nízká. Přesto si však zachovaly stabilitu, vysokou nosnost a pevnost. Veškeré produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, rozhodně se nejedná o recykláty, jsou tedy vhodné i pro uskladnění potravin.

Potisk přepravek a další sortiment

Společnost STORAGE CZ, s.r.o. je skutečným profesionálem v oblasti systémů do skladů. V jejich nabídce jsou k vidění také doplňky k plastovým přepravkám, např. děliče do přepravek, podvozky, kolečka, víka a uzamykatelné systémy. Na plastové boxy si můžete nechat udělat potisk s informací o daném materiálu nebo s logem vaší firmy. To se týká i přepravek, plastových palet a věder, které nejsou zakoupeny u společnosti STORAGE CZ, s.r.o. Firma spolupracuje se známými značkami, jako jsou Kia Slovakia, Samsung Slovakia, Whirlpool, Ikea a mnoho dalších.