Rychlá půjčka na bydlení nemusí stát majlant

Kdo chce bydlet lépe, ten je povětšinou odkázán na úvěry. Bydlení je nejdražší položkou v rodinném rozpočtu i největší investicí, když jde o větší změny související s bydlením. Cena nemovitostí roste, stejně tak jako cena stavebních prací. Rostou též náklady na vybavení domácnosti. Pro nás drobné investory to znamená obvykle sáhnout po vhodné půjčce. Rozhodně je však důležité najít levnou a seriózní půjčku.

Úvěry na bydlení jsou lepší účelové

Úvěr vám dnes nabízí kde kdo. Některé se tváří supermoderně, jsou online, do několika minut a přesvědčují nás, že jsou levné. Při bližším prozkoumání takovými ale nejsou. Vždy je nejlepší sáhnout po úvěru, který je vázaný speciálně na bydlení a je možné využít i daňově zvýhodnění. Stát totiž tímto způsobem podporuje kvalitu bydlení v České republice. Takže třeba rychlá půjčka od Modré pyramidy, která je úvěrem na rekonstrukci a modernizaci bydlení, je levná nejen co se týče úroků, ale i dále zvýhodněná díky možnosti uplatnit si daňovou úsporu ze zaplacených úroků z úvěru.

Co nabízí Rychloúvěr od Modré pyramidy?

Modrá pyramida nenabízí jenom stavební spoření a s ním spojený úvěr ze stavebního spoření. Pro rekonstrukci a vybavení domácnosti poskytuje též tzv. rychloúvěr. Jeho parametry jsou velice zajímavé. Jde o půjčku od 100 000 do 800 000 Kč. Splácet ji lze 5 až 20 let. Podívejte se na kalkulačku a spočtěte si, kolik budete splácet za rychlý úvěr pro bydlení vy. Stačí si zvolit částku úvěru a dobu splácení. Úroková sazba je pro všechny varianty úvěru 4,99 %. Což je mimochodem velice příznivá úroková sazba, jakou u různých nebankovních úvěrů nenajdete.

Pomocí Rychloúvěru od Modré pyramidy lze i refinancovat či konsolidovat jiné úvěry. Muselo však jít opět o půjčky týkající se bydlení.

Když vás čeká rekonstrukce

Máte už v ruce rozpočet na rekonstrukci bytového jádra? Plánujete opravu střechy, rekonstrukci topné soustavy, půdní vestavbu, či třeba výměnu kuchyňské linky? Do toho všeho se lze pustit právě díky rychlému úvěru od Modré pyramidy.

Vyřídit rychlou půjčku jde do 20 minut na kterékoliv pobočce Modré pyramidy. Potřebujete k tomu jen minimum dokladů, které si máte možnost dopředu vytisknout na stránkách společnosti a ušetřit si tak čas při návštěvě banky. Do 800 000 Kč jde o úvěr bez zajištění a pokud splníte podmínky úvěru, není nutné ani doložení výše příjmu. V rychlosti a v jednoduchosti vyřízení úvěru tak Modrá pyramida rozhodně nezaostává za žádnou nebankovní půjčkou. Půjčí vám dokonce více a za výrazně lepších finančních podmínek.

Skvělé poradenství, které nic nestojí

Modrá pyramida je již dávno více než jen instituce, která vám půjčí na bydlení. Nejen svým zákazníkům radí v oblasti získání bydlení, rekonstrukce i v právních otázkách. Dnes není problém informace sehnat, složité však je z jejich obrovského množství vyselektovat ty relevantní. Potřebujete třeba informaci, jak sepsat nájemní smlouvu? Internet je plný vzorů, které vám mohou spíše uškodit než pomoci. Proto je dobré řídit se vždy radami skutečných odborníků. Ty vám Modrá pyramida nabídne. Chytnout se vzoru, který někdo sepsal podle již neplatných zákonů a někdo jiný jej pak s chybami opsal na svůj web, rozhodně není ta správná cesta k dobré nájemní smlouvě.

V Modré pyramidě chtějí lidem pomáhat bydlet lépe a levněji. Proto publikují skvělé články s ověřenými informacemi, rady odborníků i návody specialistů. Díky kvalitnímu obsahu online magazínu Modré pyramidy tak získáte návod na to, jak připravit rozpočet pro rekonstrukci bytového jádra, ale třeba i návod, jak najít byt v Praze a kde na něj vzít peníze.