Schmachtl: čestnost, integrita, poctivost a zaměření s důrazem na zákazníka

V dnešní době rozmachu  elektronického obchodu nabízí firma Schmachtl svým zákazníkům kromě svých tradičních hodnot jako jsou poctivost, nekompromisní kvalita a důraz na spokojenost klienta, také velmi zajímavý on-line systém objednávek přímo ze skladu společnosti, který je určen zejména stálým zákazníkům a také uživatelsky velmi přívětivý, interaktivní WEB-shop, kde může každý uživatel internetu nakoupit zboží pro elektrotechniku a elektroinstalace. V souladu s trendem vývoje považuje společnost Schmachtl dodržování ekologických a bezpečnostních opatření za jednu ze svých hlavních priorit, firma si velmi zakládá na tom, aby všem svým zákazníkům umožnila maximální využití výhod, které nabízí.

Bezpečnost provozu elektrozařízení ve špičkové kvalitě

Ať už potřebujete špičková bezpečnostní či spínací relé, konektory, moduly, instalační krabice do nejrůznějších materiálů, konektory a jejich kryty v úplné škále,   společnost Schmachtl je pro vás optimální volbou poskytující velmi vysoký standart v poměru cena výkon. Spolehnout se na jejich pohotovost dodávky, vstřícnost a odbornost bude pro vaši firmu krok tím správným směrem.

S námi spolupracují odborníci

Společnost Schmachtl je  dodavatelem mnoha předních  firem na českém trhu, namátkou můžeme jmenovat  Transgas, ČSL (Česká správa letišť), Kongresové centrum v Praze, Sazka Arena a další. Výčet spokojených klientů v oblasti dodávek elektroinstalací jako například  kanálové instalační systémy, upevňovací a úložné systémy pro elektromontáže, zásuvkový a spínačový program, konektorové instalační systémy, by zdaleka překročil možnosti tohoto článku