SteelWood_CZ, když chcete nábytek, který něco vydrží

Nestává se nám příliš často, abychom se setkali s kusem nábytku, který nám jednoduše učaruje, ovšem výrobky od českého výrobce SteelWood_CZ jsou návratem k poctivému řemeslu, kterému záleží především na spokojenosti zákazníka. Na finálním výrobku je to rozhodně znát.

Výrobce, který ví, co dělá

SteelWood je malý rodinný podnik kousek za Prahou, který se soustředí na výrobu skutečně kvalitního nábytku přímo na míru. Při výrobě je kombinována krása čistého masivu s kovovou konstrukcí, což dohromady vytváří velice čistý a moderní design. Ten se hodí, jak do moderně pojatých interiérů, kam vnáší kus dotyku přírody, tak také do tradičněji pojatých prostor, ve kterých se často kombinují krásy surové přírody v tradičním pojetí.

Nábytek, co vydrží vše

Nám se do rukou dostal jídelní stůl této značky a hned pro začátek je nutné říci, že takový stůl přežije i vaše vnoučata. Díky kvalitě materiálů a jejich povrchové úpravě působí stůl na první pohled velice bytelně, což jsme ihned také vyzkoušeli. Nosnost stolu je díky použitým materiálům extrémně vysoká, takže se na něj může bez obav postavit i dospělá osoba. V našem případě jej testovaly hned tři malé děti a stůl dokonale ustál veškeré jejich řádění. Děti slezly ze stolu, malůvky na stole se jednoduše setřely a stůl vypadal opět jako nový.

Design který vás dostane

Nás nejvíce zaujal design stolu. Stůl využíval velmi jednoduchého industriálního designu, kdy na speciálně ošetřené černé kovové konstrukci o dvou čtvercových nohách stojí masivní dřevěná deska, v našem případě vyrobená z bukového masivu.

Stůl na míru jsme vyzkoušeli v moderní domácnosti nově postaveného rodinného domku a nábytek skutečně perfektně zapadl. Takovýto kus nábytku totiž dokáže skvěle rozbít určitou sterilitu některých moderních interiérů, ve kterých se často objevuje čistá plocha v tónu černobílého spektra, ovšem kus dřeva zasazený do takového prostředí onen monotónní stereotyp dokonale naruší a celý interiér doslova prozáří.

Ať už tedy hledáte stůl nebo jiný kus nábytku, rozhodně vám SteelWood_CZ doporučujeme!