Venkovní rolety si ihned zamilujete

Říkáte si, v čem jsou venkovní rolety tak úžasné? Během celého roku se postarají o skvělé klima i světelné podmínky v interiéru, šetří vaše peníze za energie a ochrání váš majetek proti nezvaným hostům. Pokud se zaměříte na designovou stránku, budete naprosto spokojeni. I náročný zákazník si lehce vybere v bohaté záplavě dekorů. Komfortní venkovní rolety patří mezi nejkvalitnější stínící techniku.

Proč si pořídit předokenní roletu?

Díky venkovní roletě dopřejete svému rodinnému domu perfektní tepelnou izolaci. V tomto případě poslouží motorické řízení vylepšené o povětrnostní čidlo. Když svítí slunce na okna příliš silně, rolety se samy zatáhnou. Díky tomu chrání dům před nadměrným horkem. V zimě jsou zase rolety vytažené, protože i zimní slunce dokáže pokoje pěkně vyhřát. Pakliže bydlíte v srdci velkoměst anebo u hlučných cest, oceníte jejich dobrou hlukovou izolaci. Chodíte na noční a potřebujete se přes den vyspat? Máte malé děti, které potřebují ke spánku tmu? Přemýšlíte o praktické ochraně majetku? Pořiďte si venkovní rolety a zabijete tři mouchy jednou ranou.

Držte krok s rytmem moderní doby

Možná jste nevěděli, že si můžete pořídit produkty různého provedení, jako jsou rolety s přiznaným boxem, s podmítkovým boxem a modely do stavebních překladů. Největší elegancí se mohou pochlubit rolety do stavebních překladů, neboť se do domu zabudovávají již během jeho výstavby. Nepotrpíte si na design a zajímá vás účinnost? Dejte přednost roletám s přiznaným boxem. V každém případě oceníte výhody, mezi které patří ochrana před slunečním zářením, dokonalé zatemnění interiéru, zvuková a tepelná izolace a ochrana okna před výkyvy počasí. Poslední možností jsou modely s podmítkovým boxem, kde jsou lamely narolovány do skryté schránky. Ve všech případech je možné ovládání manuální, mobilní, vypínačem i ovladačem.