Špičková geodetická kancelář, která zaměří pozemek i vytvoří 3D model

Setkali jste se někdy s potřebou kvalitních geodetických služeb? Potkat vás může například při chystané výstavbě nového domu, rekonstrukci, ale také při rozdělování pozemku nebo vyznačení věcného břemene. Pomoci vám pak může geodetická kancelář VISIONPLAN-3D, odborník oblasti geodézie. Svoje služby poskytuje jak veřejnosti, tak také podnikatelům.

VISIONPLAN-3D nabízí široké spektrum geodetických činností, pomůže vám například se zaměřením pozemku pro projekt domu, vytyčením stavby, dokumentací, vypracováním geometrických plánů pro katastr nemovitostí. VISIONPLAN-3D umí také vytvořit 3D modely, digitální modely terénu nebo virtuální prohlídky interiéru a exteriéru. Provádí také laserové skenování, fotogrammetrii, používá nejmodernější technologie.

Navštivte webové stránky společnosti VISIONPLAN-3D a seznamte se s její kompletní geodetickou činností. Rovněž si můžete prohlédnout ukázky realizovaných zakázek a reference. Na společnost VISIONPLAN-3D se můžete bez obav obrátit, její odborníci nasbírali zkušenosti již ze stovek realizací, poradí si i s nekonvenční zakázkou. Pracují kvalitně, rychle a za dostupnu cenu. Sjednejte si nezávaznou konzultaci zdarma a přesvědčte se.