Terasa pro zábavu i odpočinek

Hledáte místo pro opalování, pořádání večírků i odpočinek? Něco mezi zahradou a pokojem, kde vás nebude nikdo rušit a můžete si v klidu číst nebo poslouchat hudbu? Pak je pro vás nejlepším řešením stavba terasy.

Materiál pro stylovou atmosférou

Možností, jak postavit terasu, je spousta stejně jako materiálů, ze kterých může být. Všechny mají své klady i nedostatky, ale pokud preferujete vzhled přírodního dřeva, příjemnou atmosféru a vysokou trvanlivost, pak je jasnou volbou biwood terasa. Extrémně trvanlivá, odolná proti povětrnostním vlivům a zároveň schopná vytvořit zajímavý estetický doplněk vašeho domu.

Kompozitní terasový materiál wpc, ze kterého jsou biwood terasy vyráběny, vzniká unikátní technologií spojením přírodního dřeva a polymeru, čímž získá větší tvrdost a menší nasákavost při zachování příjemných vlastností dřeva. Je šetrný k životnímu prostředí a jeho výroba je ekologická.

Seznamte se s biwood terasou

Systém pro terasy se skládá z wpc terasových profilů, nosné konstrukce, ukončovacích lišt a spojovacího materiálu, přičemž je možné vybírat ze dvou variant pro a light. Profily pro jsou plné a hodí se do míst s větším zatížením. Profily light jsou odlehčené dutinami a z toho důvodu mají nižší hmotnost i cenu. U obou typů je na výběr z několika odstínů přírodního dřeva. Nosná konstrukce je vyráběna rovněž z materiálu wpc ve stejném designu.

Pro menší terasy a balkóny je možné s výhodou využít biwood kazety, které jsou dodávány k okamžitému použití. Nosná konstrukce je jejich součástí, a proto je pokládka velice snadná a rychlá, stačí jednoduše položit a zacvaknout.

Ať už si pro vaši terasu vyberete kazety nebo prkna wpc Praha, vždy získáte bezúdržbový povrch s luxusním vzhledem.

Realizace podle vašich představ

Máte představu o své nové terase a nevíte, jestli budete mít dost peněz? Můžete využít kalkulátor wpc. Stačí zadat rozměry vaší vysněné terasy, vybrat si materiál, barvu, typ pokládky a už jen kliknout. Okamžitě budete vědět cenu. U složitějších tvarů je dobré nechat terasu navrhnout i nacenit. Ať už se rozhodnete pro kazety nebo terasový systém, pokládku určitě zvládnete svépomocí. Ale také můžete jejich realizaci nechat týmu odborníků s dlouholetými zkušenostmi a využít výstavbu terasy na klíč, která vám zaručí správnou instalaci od přípravy podloží až po poslední šroubek.