Jak oddělit kuchyň od obýváku: přeci atraktivním a moderním nábytkem

Mnoho domácností se nachází v situaci, kdy se pohybují v kuchyni na pár metrech čtverečních. Zvažte možnost propojit kuchyni s obývákem, je to luxusní varianta řady domácností. Poslouží vám k tomu kuchyňský nábytek. Fantazii se meze nekladou. Klasikou oddělení těchto dvou prostorů však často náleží nejrůznějším pultovým barům a skříňkám. Ty je samozřejmě nutno dovybavit ještě židlemi nebo rovnou barovkami.

Taburety, lavice, horní skříňky a potravinová skříň ušetří prostor

8000Novinkou jsou v tomto ohledu i taburety v podobě vyšších židlí s kvalitním polstrováním. Levnou, přesto efektivní variantou je jídelní lavice. Když se na ní efektivně naskládají krásné barevné polštáře je i atraktivní podívanou a dalším místem k sezení. Může stát někde bokem, ale poslouží také k oddělení prostoru kuchyně od obývací místnosti. Prostorově se vám kuchyně zvětší a vy se tu budete cítit dobře. Prostor také zachráníte tím, že půjde více do výšky. Vysoká potravinová skříň bude v závěru lepším řešením, než dvě menší skříňky. Komplety horních skříněk jsou také správnou volbou.

Vybírejte si z kvalitního sortimentu a nezapomeňte ani na obývací místnost

39847-dvoubarevna-sedaci-souprava-amaranteZde se budou skvěle vyjímat sedací soupravy mnoha barev, tvarů a provedení. Kožené, levné, luxusní rozkládací pohovky a gauče, jak je libo! Je jich tu nesčetné množství, dnešní doba je trochu o něčem jiném. Již se nemusíte omezovat na užší výběr barev a tvarů jako tomu bylo dříve. Výběr potahu je o to složitější, když jich je tolik. Dokonce mohou mít omyvatelné potahy. Je tedy vyřešeno i směrem zlobivých dětiček, které tu čas od času něco upatlají. A věřte tomu nebo ne, malá sedačka také dokáže udělat spoustu parády. Lze jí zase doplnit o sestavu komponentů, které opticky zvětší prostor. O to se postarají rovněž světlé a lesklé doplňky včetně zrcadla.